Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Sikeres szereplés a bercsényis váltóversenyeken!

Sikeres szereplés a bercsényis váltóversenyeken!

 

2024. fevruár 7-én rendezték meg a Bercsényi Napok keretein belül a Bercsényi Sorversenyt, amelyen alsós tanulóink is részt vettek. A versenyen 5 ügyességi feladatot kellett megoldani a csapatoknak, ahol szükség volt a pontosságra, a gyorsaságra és az összhangra egyaránt. A hat csapat diákjai környékbeli és városi iskolákból jöttek, akik közül a Kölcseys diákoknak sikerült elhozni az első helyet. Egy csapatban 12 diák szerepelt 6 lány és 6 fiú felosztásban.

A csapat tagjai:

 • Ágoston Elza,
 • Bognár Hanna,
 • Csontos Zara,
 • Czompó Elina,
 • Göblyös Regina,
 • Kéri Karina,
 • Aradi Kornél,
 • Farkas Kornél,
 • Hegedűs Róbert,
 • Somodi Dávid,
 • Surányi Kende,
 • Tuka Dávid.

 

2024. február 8-án  7-8. évfolyam részére egy ügyességi váltóverseny került megrendezésre. Nagyon jó hangulatú, változatos feladatokkal tarkított délutánon a gyerekek nagyon jó érezték magukat. Az ügyességüknek és elszántságuknak köszönhetően  a felsősök 1.  helyezést értek el 6 iskola közül.

7-8.-os csapat tagjai:

 • Tamási Zalán 8.a
 • Balázs János 8.b
 • Bekker Gergő 8.b
 • Novák Péter 8.b
 • Tuka Ákos 8.b
 • Szúnyogh Máté 7.b
 • Békési Kitti 8.b
 • Kis Nóra 8.b
 • Sándor Jázmin 8.b
 • Erdei Lili 8.a
 • Polgár Hanna 8.a
 • Polgár Regina 8.a

Gratulálunk a gyerekeknek a nagyszerű teljesítményért!

 

GALÉRIA