Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kölyökből Atléta Mikulás csapatverseny

Kölyökből Atléta Mikulás csapatverseny

   2023. december 13-án került megrendezésre a TROK Bethlen Gábor Református Általános Iskola szervezésében a Kölyökből Atléta Mikulás csapatverseny. A versenyen 3-4. évfolyamos tanulóink képviselték iskolánkat két, 8 fős csapattal. A gyerekeknek atlétikai feladatokat kellett megoldani, melyekben a futáson, ugráson és dobáson volt a hangsúly. A versenyzés jó hangulatban telt el, a gyerekek kihozták magukból a maximumot. Mind a két csapatunk remek eredményeket ért el, a FARKASOK (Csontos Zara, Kókai Zsófia, Kovács Zoé, Somodi Dávid, Surányi Kende, Szűcs Katalin, Várhelyi Gréta, Vata Zsombor) első helyen végeztek.
A CSILLAG (Balog Hanna, Bernát Éva, Kriszte Mirabella, Molnár Krisztián, Nagy Katalin Hegedűs Róbert, Tóth-Őz Regina, Ullár Dzsenifer) csapatunk pedig a harmadik helyet szerezte meg.

Gratulálunk tanulóinknak a sikeres versenyzéshez!

Köszönjük a meghívást a Bethlen Iskolának és testnevelő kollégáinknak, reméljük legközelebb is mozoghatunk egy jót együtt!

 

GALÉRIA