Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kölcseys diákok a Törökszentmiklósi Tenisz Klub háziversenyén

Kölcseys diákok a Törökszentmiklósi Tenisz Klub háziversenyén

 

Október 7-én, 8-án és 9-én a Törökszentmiklósi Tenisz Klub versenyt hirdetett a teniszező gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Iskolánkból 6 tanuló vett részt ezen a versenyen. A diákok hasonló képességű teniszezőkkel mérhették össze tudásukat 1-1 csoportban, melyekből a két első helyezett jutott tovább a döntőbe. Az elődöntőben egy 6-os szettet, majd a döntőben két nyert 6-os szettet kellett játszaniuk a versenyzőknek. A diákok végig nagyon sportszerűen versenyeztek. A döntő játszmák egy-egy pályán egyidőben zajlottak, amíg az egyik pályán jó hangulatú, vidám mérkőzés folyt, addig a másik pályán pattanásig feszült a hangulat a dobogó első helyéért.
Gratulálunk az elért helyezésekért a fiúknak!

Eredmény
1. helyezett Tuka Ákos 7.b
3. helyezett Antal Zsombor 7.b
5. helyezett Balázs János 7.b
6. helyezett Novák Péter 7.b
7. helyezett Bekker Gergő 7.b
8. helyezett Stalmájer Ádám 7.b

GALÉRIA