Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Keleti régió szabadfogású birkózó diákolimpia

Keleti régió szabadfogású birkózó diákolimpia

A Törökszentmiklósi Birkózó és Diáksport Klub Kölcsey-s diákjai Sarkai Imre edző vezetésével 7-en sorakoztak fel a mérlegelésnél Szentesen. A közel 200 fős mezőnyben láthattunk őszinte, kiélezett küzdelmeket és egy-egy esetben a gyors győzelmet.

Birkózóink jól szerepeltek, kihozták magukból a maximumot, voltak nyertes mérkőzések vagy a jövőt illetően biztató mozdulatok. A dobogóra a követkető tanulóink állhattak fel, és az országos megmérettetésre tovább jutva folytathatják a küzdelmet:

2. helyezett Tóth Gergő 4.b

3. helyezett Tóth Zétény 5.b, Szunyog Máté 5.b, Tamási Zalán 6.a.

Fejes Máté 5.b-s, Kis Bence 4.b-s, Kántor Gergő 4.b-s tanulóink most nem tudtak dobogóra állni.

Gratulálunk nekik és felkészítőiknek!

 


GALÉRIA