Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Jó tanuló, jó sportolóink 2022

„Jó tanuló, jó sportoló”
2022


Díjátadó a Székács Elemér Református Középiskola és Kollégium Jávor László tornatermében.


    Városunkban hosszú évek óta kedves hagyomány a „Jó tanuló, jó sportoló” díj meghirdetése és ünnepélyes átadása. Ebben az évben szeptember 17-én került megrendezésre ez az esemény, ahol a díjakat Krajnyák Zsuzsanna vívó paraolimpiai olimpikon, Markót Imre polgármester úr és Polgár András alpolgármester úr adta át. Büszkék vagyunk rá, hogy az iskolánk tanulói közül ebben az évben kilencen érdemelték ki ezt a szép kitüntetést. Csak az egészen kiválóak kaphatják meg ezt az elismerést, mert feltétel min. 4,8 tanulmányi átlag és a sport területén- legalább megyei szintű verseny esetén-első helyezés.

Jó tanuló, jó sportoló:

Békési Kitti, Nagy Petra, Kun Anna, Sándor Kamilla, Göblyös Virág, Balázs Emese, Herczig Léna, Földvári Virág, és Nagy Sámson Martin

Emellett még iskolánk közel 42 tanulója a „Jó sportoló” díjat vehette át!      
Gratulálunk nekik!

GALÉRIA