Üdvözöljük iskolánk weboldalán

I. Kölcsey U10-es lány szivacskézilabda kupa

2023.04.25-én került megrendezésre intézményünk tornatermében az U10 korosztályos lányok első szivacskézilabdás kupája. Iskolánk lány csapata először a Tiszaföldvári VSE, majd a Túrkevei VSE csapataival mérkőzött meg, mely során két győzelemmel az első helyen végzett.

Göblyös Tibor edző: A lányok nagyon izgatottan várták a haza rendezésű tornát, ahol az osztálytársak és az iskola pedagógusai előtt játszhattak! Az első mérkőzésünk első félidejében még az idegesség rá nyomta a bélyegét a játékra, de ezt követően magabiztos győzelmeket arattak a lányok!

Ez a 3. éve annak, hogy elindult a szivacskézilabda az iskolában és bátran kijelenthetem, hogy sok tehetséges, jó képességű és szorgalmas gyerek választotta, már most a kézilabda sportágat és hétről hétre szépen fejlődnek!

Csak így tovább!

GALÉRIA