Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Dobogósok a Kölcseys váltófutók

Dobogósok a Kölcseys váltófutók

Sikeresen szerepeltek tanulóink a kisújszállási Illéssy Sándor Technikum és Szakközépiskola által rendezett váltófutó versenyen. A megyéből több iskola is képviseltette magát, melyen a négy fős csapatok tagjai 400 méterenként váltották egymást. Ezen a szép őszi délutánon nagyon izgalmas küzdelmeket, és sportszerű versengést láthattunk. Az alábbi eredmények születtek:

1. helyezett vegyes csapattagjai:

 • Olajos Hanna 7.b
 • Varga Alexandra 7.a
 • Szarvas Szabolcs 8.a
 • Vincze Roland 8.a

3. helyezett lány csapat tagjai:

 • Balázs Emese 7.b
 • Herczig Léna 7.b
 • Földvári Virág 7.b
 • Varga Alexandra 7.a

3. helyezett fiú csapat tagjai:

 • Mrena Patrik 8.a
 • Nagy Sámson Martin 8.a
 • Borbély Ákos 7.b
 • Varga Alex 7.a

Gratulálunk a gyerekeknek, és a felkészítő tanároknak az elért eredményekért!

GALÉRIA