Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Hulladékgyűjtés

Az iskolai hulladékgyűjtés környezettudatosságra neveli gyermekeinket


„A hulladékhegyek mennyiségéből és minőségéből úgy tűnik, hogy a földlakók minden energiájukkal azon fáradoznak, hogy a rendelkezésükre álló nyersanyagokat hulladékká alakítsák.” (Egy földönkívüli naplójából)

Ezen a helyzeten igyekszünk javítani az évről évre megrendezett hulladékgyűjtéssel, ahol a papír - és fémhulladék mellett a PET palackokat, kupakokat és az elektronikai hulladékokat is gyűjtjük.  Amellett, hogy ezzel védjük a környezetünket a gyerekeknek kiváló csapatépítés és végül, de nem utolsósorban az osztálypénzt is gyarapítják vele. Az idei tanévben, az őszi szezonban rekor mennyiségű hulladékot gyűjtöttek a diákjaink.

Ezúton is köszönjük a segítséget a P.M.R. Kft-nek, Nagy Péternek, az osztályfőnököknek, az iskola tanárainak, a szülőknek.

GALÉRIA