Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kukkantó napok

„Kukkantó napok” a Kölcseyben


Kedves Szülők!


Még nincs itt a tél, de mi már a következő tanév őszére készülünk, amikor a család életében nagy változás történik: gyermekük, aki nemrég lépte át az óvoda küszöbét, hamarosan iskolás lesz. Ezzel befejeződik egy játékosabb életszakasz és megkezdődik a tanulás. A gyermekek számára is fontos pillanat az, amikor iskolába lépnek, mi pedig mindent megteszünk majd azért, hogy kellemes, szép élményeket őrizzenek erről az időszakról is.

Felelősségteljes választásukhoz szeretettel ajánljuk figyelmükbe iskolánkat,

a Baptista Szeretetszolgálat Kölcsey Ferenc Általános Iskoláját.

A 2021/2022. tanévben két első osztály indítását tervezzük:

Az 1.a osztályban emelt szintű testnevelést,

az 1.b osztályban emelt szintű angol nyelvet fognak tanulni a gyerekek.

Kérjük, kövessék figyelemmel honlapunkon programjainkat, melyeket a sikeres beiskolázás érdekében szervezünk. Bízunk abban, hogy a járványügyi helyzet rendeződése után erre több lehetőségünk lesz. Addig is a megszokott személyes találkozásokat néhány rövid kisfilmmel, tájékoztatókkal fogjuk pótolni. A video bejátszásokat és a beiskolázási programjainkat online formában iskolánk honlapján és a Facebook oldalán tesszük elérhetővé.

A beiskolázási információk további megismerésének érdekében kérjük, hogy az alábbi linken regisztráljanak:

 

Kukkantó napok regisztráció

 

Szeretettel várjuk intézményünkbe leendő elsős gyermeküket!

 

Üdvözlettel:

Polgár Béláné

alsós igazgatóhelyettes