Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Iskolaváró Kukkantó napok a Kölcseyben!

Iskolaváró Kukkantó napok a Kölcseyben!

Kedves Szülők!

A nagycsoportosok életében lassan eljön az a pillanat, amikor óvodásból iskolás lesz. A gyermekek számára is fontos pillanat az, amikor iskolába lép, és mi mindent megteszünk azért, hogy kellemes szép élményeket őrizzenek erről az időszakról.

Felelősségteljes választásukhoz szeretettel ajánljuk figyelmükbe iskolánkat,

a Baptista Szeretetszolgálat Kölcsey Ferenc Általános Iskoláját.

A 2023/2024-es tanévben két első osztály indítását tervezzük.

Az 1.a osztályban emelt szintű testnevelést,

az 1.b osztályban emelt szintű angol nyelvet fognak tanulni a gyerekek.

Kérjük, kövessék figyelemmel honlapunkon folyamatosan bővülő programjainkat a sikeres beiskolázás érdekében. A folyamatos kapcsolattartáshoz; ahhoz hogy minél jobban bekapcsolódhassanak, az iskola életébe kérjük, hogy az alábbi linken regisztráljanak:

Kukkantó napok a Kölcseyben

Szeretettel várjuk a leendő elsős gyerekeket!