Üdvözöljük iskolánk weboldalán

IGAZGATÓI KÖZLEMÉNY

IGAZGATÓI KÖZLEMÉNY

 

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a 2022/2023. tanév rendjére alkalmazandó veszélyhelyzeti szabályokról szóló 368/2022. (IX. 29.) Korm. rendelet (megjelent a Magyar Közlöny 2022. évi 158. számában) az alábbi változásokat rendelte el:

·         Az eredetileg tervezett őszi szünet nem adható ki, így iskolánkban sem lesz. (Ami megmaradt belőle, az a 4 napos hosszú hétvége: október 29-november 1.).

·         A téli szünet időtartama hosszabb lesz: december 22-től január 8-ig tart.

·         A tanítási év egy nappal később, június 16-án zárul.

Természetesen megértjük az esetlegesen előre lefoglalt családi üdüléseket. Az érintett tanítási napokról a gyermekek hiányzásának igazolását a szülői napok terhére, vagy – amennyiben már erre nincs lehetőség – az osztályfőnök által lehet megoldani. A hivatalos kikérést kérem, hogy az osztályfőnökökhöz szíveskedjenek előzetesen időben eljuttatni.

 

Törökszentmiklós, 2022. október 7.

                                                                                Üdvözlettel:

                                                                                               Görömbei Zoltán

                                                                                                     igazgató