Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Bibliát kaptak ajándékba a gyerekek

 

   Iskolánkban a Bibliaismeret tantárgy tanításának elsődleges célja a Biblia igazságainak megismerése,valamint  célunk,hogy  Isten Igéjének alapnormái egyre inkább a tanulók viselkedésének belső szabályozó erőivé váljanak. Isten Igéjében megfogalmazott erkölcsi értékeinek tanulmányozása és alkalmazása a mindennapokban – azzal a szándékkal, hogy mindez segítségükre legyen a megfelelő életvezetés és értékrend kialakításában, az önálló véleményformálásban, erkölcsi problémáik tudatosításában és a felelős döntéshozatalban. Mindezek mellett a Biblia, és annak üzenetének megismertetése, megszerettetése. Olyan történeteket, tanításokat adunk át, amely a gyermekek ismeretének bővülését segíti, de ezeken keresztül a napjainkban is jelen lévő és szerető Istent ismerhetik meg.

   Ezen céljaink elérére érdekében  nagy öröm számunkra, hogy a Magyarországi Baptista Egyház és az amerikai székhelyű Eastern European Mission szervezet megajándékozza Bibliával iskolánkat, melyet az első és nyolcadik évfolyamon osztunk ki a gyerekeknek.

   Hálás szívvel köszönjük a támogatásukat!

 

GALÉRIA