Üdvözöljük iskolánk weboldalán

XV. Városismereti és környezetvédelmi vetélkedő

XV. Városismereti és környezetvédelmi vetélkedő

 

    2023. május 30-án rendezte meg, immár XV. alkalommal hagyományos Városismereti és környezetvédelmi vetélkedőjét 7. osztályos tanulók számára az Ipolyi Arnold Könyvtár, Múzeum és Kulturális Központ. 
A verseny első fordulóját követően a döntőben a város iskoláiból a legjobb tíz csapat versenghetett.  Iskolánkat ebben a tanévben a 7. a osztály csapata (Bognár Noémi, Deák Milán, Polgár Hanna) és a 7.b osztály két csapata (Fazekas Kristóf, Nádas Marcell, Tuka Ákos, Antal Zsombor, Novák Péter, Stalmájer Ádám) képviselhette.
    A szoros eredménnyel záruló versenyen végül a III. helyezést sikerült megszerezni a 7.b osztály csapatának: Fazekas Kristóf, Nádas Marcell és Tuka Ákos részvételével.

Gratulálunk a versenyzőknek, köszönjük a felkészülést, lelkiismeretes munkájukat!

GALÉRIA