Üdvözöljük iskolánk weboldalán

XI. Országos Bibliaismereti Verseny

XI. Országos Bibliaismereti Verseny

 

A 2023/2024-es tanévben a hagyományokhoz híven  IX. alkalommal rendezték meg az Országos Bibliaismereti Verseny döntőjét Kótajon. A végső megmérettetést  két levelezős forduló előzött meg. A döntőben  196 tanuló, 49 csapatban  mérhette össze tudását az ország különböző baptista iskolájából érkezve 1-8. évfolyamon.

A felkészülés során az elolvasott történetek, tanítások  nemcsak  a gyermekek ismeretének bővülését segíti, hanem  ezeken  keresztül megismerhetik  Isten üzenetét, naponta akarjanak  Isten igéjével élni, és a hozzá hittel közeledőknek az élete átalakuljon. Aki a Bibliához kerül közel, Istenhez is közelebb kerül.

A gyerekek játékos, kreatív feladatok megoldásával adhattak számot tudásukról.

Iskolánkat képviselték:

  • Buzás Fanni Éva, Darvas Roland, Kozák Janka, Nagy Tamás Gábor 1.b
  • Papp Léna,Vata Dorina, Mendler Zalán, Dékány Mihály 2.a.
  • Nagy Katalin, Mága Csenge, Vata Zsombor,Sziráki Áron Zsolt 3.a,
  • Dékány Mira, Nagy Bianka , Novák Hanna, Szabó Virág Renáta 5.b osztályos  tanulók.

Az elsőseink évfolyam I. helyezést értek el.

Gratulálunk nekik!

                                                                                                         Máté Krisztina és Szelei Zsuzsa

 

 

GALÉRIA