Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Városi Mesemondó Verseny

Városi Mesemondó Verseny

 

   Az IKK 2022. január 24-én rendezte meg, a már hagyományosnak számító Mesemondó versenyét, melyre nemcsak városunkból, hanem a környező településekről is jelentkezhettek versenyzők. Iskolánkat két kis mesemondó képviselte, akik az iskolai versenyen is előkelő helyezést értek el. Dávid Bianka 1.b osztályos tanuló az 1-2. évfolyamosok, Kazinczy Péter 3.a osztályos kisfiú a 3-4. évfolyamosok között mérettette meg magát. Mindkét tanuló ügyesen szerepelt, szépen adták elő választott meséjüket. Bianka, korcsoportjában elhozta az első helyezést!

   Mindkét gyermeknek gratulálunk! Szüleiknek köszönjük a felkészítésben nyújtott segítséget!

             

          Görömbei Zoltánné és H. Tóthné Nagy Katalin tanító nénik

GALÉRIA