Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Területi Bibliai történet -és Zsoltármondó találkozó

Területi Bibliai történet -és  Zsoltármondó találkozó

2022. október 13-án Kisújszálláson vettünk rész diákjainkkal a Területi Bibliai történet- és Zsoltármondó találkozón. Az 5.alkalommal  megrendezett rendezvényen színvonalasan előadott történeteket és zsoltárokat hallhattak egymástól a gyerekek.  Ez az alkalom is  lehetőséget adott  arra,hogy a  Biblia és annak üzenetéhez közelebb kerüljenek a gyerekek. a történeteken, tanításokon keresztül diákjaink ismeretei  bővültek, ezeken keresztül tudjuk  bemutatni a napjainkban is jelen lévő és szerető Istent.Iskolánkat Csontos Zara, Szabó Alexa, Várhelyi Gréta Erika, Szunyogh Kamilla 3.b., Somodi Dóra Hanna 4.a, valamint Bognár Fruzsina, Faragó Péter 5.a. osztályos tanulók képviselték.  Kiemelkedő szereplését  Szabó Alexa és Somodi Dóra Hanna előadását különdíjjal jutalmazták.

Gratulálunk az  elért eredményekért!

GALÉRIA