Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Teleki-történelem verseny

A Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnázium Szakgimnáziuma és Kollégiuma immár hagyományosan megrendezésre kerülő megyei  Teleki-történelem versenyén a Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája is képviseltette magát.  Az első két levelezős fordulót követően a 10 legjobb pályamunkát benyújtó csapat kapott meghívást a szóbeli fordulóra. Nagy örömünkre Czeglédi Zétény és Varga László 8. b osztályos tanulók már a második tanévben jutottak be a legjobbak közé. A szóbeli verseny 2020. február 19-én került megrendezésre Mezőtúron. A különböző típusú és nehézségű feladatok egyaránt próbára tették a gyerekek tudását, előadókészségét és kreativitását. Tanulóink nagyszerű szerepléssel álltak helyt, megszerezve a negyedik helyezést.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Lajkó Zoltánné

GALÉRIA