Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Országos Bibliaismereti Verseny döntő

A 2021/22-es tanévben immáron VII. alkalommal rendezték meg az Országos Bibliaismereti Verseny döntőjét Kótajon, melyet két levelezős forduló előzött meg. Ezek eredménye alapján 13 iskola 45 csapatának 180 tanulója mérhette össze tudását.

A felkészülés során az elolvasott történetek, tanítások  nemcsak  a gyermekek ismeretének bővülését segítette, hanem  ezeken keresztül   a napjainkban is jelen lévő és szerető Istent ismerhették meg.

A versenyt Dr. Szilágyi Béla, a Baptista Szeretetszolgálat elnöke nyitotta meg, majd Durkó István, a Magyarországi Baptista Egyház misszió igazgatója mondott bátorító, igei üzenetet a résztvevőknek. Paróczi Zsolt, a Magyarországi Baptista Egyház oktatási szaktitkára imában kért áldást a versenyre.

A gyerekek játékos, változatos, izgalmas feladatokat oldottak meg.

Iskolánkat Kókai Zsófia, Szabó Alexa, Szűcs Katalin, Várhelyi Gréta Erika 2.b. osztályos tanulók képviselték, akik évfolyam II. helyezést értek el. Gratulálunk nekik!

Máté Krisztina

bibliaismeret oktató