Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Országos Bibliaismereti Verseny

A 2022/23-as tanévben immáron VIII. alkalommal rendezték meg az Országos Bibliaismereti Verseny döntőjét Kótajon, melyet két levelezős forduló előzött meg. Ezek eredménye alapján,  230 tanuló mérhette össze tudását az ország különböző baptista iskolájából érkezve.

A felkészülés során az elolvasott történetek, tanítások  nemcsak  a gyermekek ismeretének bővülését segíti, hanem  ezeken  keresztül megismerhetik  Isten üzenetét, naponta akarjanak  Isten igéjével élni, és a hozzá hittel közeledőknek az élete átalakuljon. Aki a Bibliához kerül közel, Istenhez is közelebb kerül.

 A gyerekek játékos, kreatív feladatok megoldásával adhattak számot tudásukról.

Iskolánkat Pap Léna,Vata Dorina, Dékány Mihály 1.a. , Nagy Katalin, Mága Csenge, Vata Zsombor,Sziráki Áron Zsolt 2.a, Dékány Mira, Kara Lili, Molnár Luca,Szabó Virág Renáta 4.b osztályos  tanulók képviselték.

Eredményeink a következőképpen alakultak:  1. és 2. évfolyamon IV., 3. évfolyamon VI. helyezést értünk el.

 Gratulálunk nekik!

                                                                   Máté Krisztina és Szelei Zsuzsa

 

 

GALÉRIA