Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Online Országos Elsősegély-ismereti verseny

Online Országos Elsősegély-ismereti verseny

Iskolánkból, a 7-8. osztályos kategóriában ,  négy 3 fős csapat nevezett be az Országos Elsősegély-ismereti  versenyre. (A versenyre  42 csapat nevezett be az országból.) A verseny 3 online fordulóból állt. A feladatok 2 részből álltak: elméletből (az egyszerű horzsolások,  csonttörések, égések, mérgezések, munkahelyi-, és közúti balesetek biológia hátterének ismeretéből) és mindezeknek szituációkban történő ellátásáról, és az ellátások fényképekkel történő bemutatásából álltak.  A beküldött feladatlapok alapján mind a négy csapatunk remekül helyt állt:  5., 6. 9. és 18. helyezést értek el.

Az online fordulók összesített pontszáma  alapján Csőke Zsófia, Kovács Rebeka, Nagy Petra 8. b osztályos tanulók az 5. helyen végezve továbbjutottak az elődöntőbe, ahol 6. helyen végeztek. 

Gratulálunk a gyerekeknek az elért eredményekért!

GALÉRIA