Üdvözöljük iskolánk weboldalán

nyelvÉSZ vármegyei döntő

nyelvÉSZ vármegyei döntő

 

   A Bendegúz Akadémia ebben a tanévben is meghirdette a nyelvÉSZ Országos Anyanyelvi tanulmányi versenyt. Iskolánk alsó tagozatos tanulói közül 18 kisdiák vállalta a megmérettetést. Közülük 10 – en jutottak be a 2023.február 24-én megrendezésre kerülő vármegyei döntőbe. Ennek helyszíne a szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola volt.

   Betegség miatt nyolcan tudtak részt venni a döntőn. Tudásuk legjavát adva, izgatottan ültek le a versenyzők a feladatlapok kitöltéséhez. Eredményeikkel bizonyították, megérdemelten jutottak tovább az iskolai válogató fordulójáról.

Földi Gréta 1.b   III., Fazekas Kitti Lara 1.b  IV., Csór-Komáromi  Zara 1.b  V.,

Elek Edvin István 4.a  VII.  helyen végzett.

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő nevelőiknek!

                                                                                               Görömbei Zoltánné

 

GALÉRIA