Üdvözöljük iskolánk weboldalán

„Mesevilág” vetélkedő

„Mesevilág” vetélkedő

 

2023. november 16-án a Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium és Technikum, Általános Iskola és Óvoda „Évfordulók – Mesevilág” címmel vármegyei vetélkedőt hirdetett, melybe intézményünk is bekapcsolódott. Az első forduló megoldása után két csapatunk is sikeresen bejutott a jelenléti versenybe. A vetélkedőn nemcsak a mesék ismeretéről adtak számot diákjainak, hanem megcsillanthatták kreativitásukat, fantáziájukat is. Versenyzőink riportot készítettek mesehősökkel, illusztrációt álmodtak egy-egy meséhez, szövegértő feladatsort oldottak meg. Nagy örömünkre diákjaink kiemelkedően oldották meg a feladatokat, és nagyon szép eredményeket értek el.

Az 1. helyezést a 8.b osztály tanulói szerezték meg, mely csapat tagjai:

  • Békési Kitti
  • Fazekas Kristóf
  • Tömösvári Márk

 

A 8.a osztály csapata pedig a 4. helyezést szerezte meg, melynek tagjai:

  • Dékány Amira
  • Polgár Hanna
  • Polgár Regina

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Lajkó Zoltánné

GALÉRIA