Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kölcseysek a kerékpáros közlekedésbiztonsági vetélkedők megyei fordulóján

Kölcseysek a kerékpáros közlekedésbiztonsági vetélkedők megyei fordulóján

 

Jász-Nagykun-Szolnok megyében 2022. május 6-án a RepTár Szolnoki Repülőmúzeumban kerékpározhattak azok az általános iskolások (köztük a Kölcseysek is), akik a Ki mester két keréken? és a Kerékpáros Iskola Kupa megyei fordulójába bejutottak. A gyerekek KRESZ teszt kitöltésével adhattak számot elméleti tudásukról, valamint a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Balesetmegelőzési Biztosság tagjai által felállított ügyességi pályán megmutathatták rátermettségüket. Az eredményhirdetésre várva a diákok egy színvonalas múzeumi tárlatvezetésen vehettek részt. A versenyzőknek Kosztyó Gábor rendőr alezredes megköszönte a részvételt, és felhívta a gyerekek figyelmét, hogy a KRESZ szabályok ismerete olyan megszerzett tudás, amit folyamatosan frissíteni, bővíteni szükséges.

 

Iskolánkat az alábbi tanulók képviselték:

Takács Gergő 5.a

Tóth János 5.b

Farkas Levente 5.b

Nagy Krisztina 5.b

Uhrin Gréta 6.b 

Novák Péter 6.b

Tömösvári Márk 6.b

Papp László 8.a

 

A versenyző diákok és kísérő tanárok is rengeteg tapasztalattal és új ismeretekkel lettek gazdagabbak. Gratulálunk a gyerekeknek tisztes helytállásukért!

 

 

GALÉRIA