Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kölcsey-s sikerek az Országos Baptista Matematika versenyen

Kölcsey-s sikerek az Országos Baptista Matematika versenyen

 

     A Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda által meghirdetett VI. országos matematika verseny első három fordulóján 16 tanulónk szerepelt eredményesen. A járványügyi helyzetre való tekintettel a döntőre, az ünnepélyes díjátadóra májusban már nem kerülhetett sor. Az eredményesen szereplő versenyzőinknek az oklevelek emléklapok és a tárgyjutalmak postán érkeztek. Kiemelkedő teljesítményéért oklevelet kapott, valamint tárgyjutalomba részesült tanulóink:

 

  • Tuka Ákos 5.b osztály II. helyezett
  • Földvári Virág 6.b osztály II. helyezett
  • Borbíró Réka  8.b osztály I. helyezett

 

Gratulálunk a helyezetteknek és felkészítő tanáraiknak!

 

GALÉRIA