Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Karácsonyi bűnmegelőzési verspályázat

A biztonságot szem előtt tartva a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság bűnmegelőzési pályázatot hirdetett, melynek keretein belül versírásra buzdította a költészetet kedvelőket. Iskolánkból 20 tanuló foglalta gondolatait versbe, melyeknek a pályázati kiírásban megadott 12 szóból (biztonság, bűnmegelőzés, áldozat, védelem, 112, vásárlás, Karácsony, bankkártya, mobiltelefon, rendőr(ség), bűncselekmény, segélyhívó) legalább 6 szabadon választott szót kellett tartalmaznia. A beérkezett munkák közül hárman részesültek jutalomban, ketten különdíjasok lettek.  Nagy örömünkre és büszkeségünkre, két diákunk díjazott is lett: Tóth Boglárka és Budai Zalán, 5.b osztályos tanulók. Gratulálunk nekik!

Az ajándékokat Molnár Judit és Göblyös Tibor rendőr századosok, a Törökszentmiklósi Rendőrkapitányság munkatársai személyesen adták át a gyerekeknek. Mindenki munkáját elismerték, megköszönték egy-egy csomaggal.

Köszönjük, hogy ellátogattak hozzánk és átadták a díjakat!

GALÉRIA