Üdvözöljük iskolánk weboldalán

I. Magyar Virtuális Online Robotverseny

I. Magyar Virtuális Online Robotverseny


A Baptista Szeretetszolgálat rendezte meg 2020. december 19-én, szombaton az I. Magyar Virtuális Online Robotversenyt. Tanulóink ismét a legjobbak voltak.  A versenyzők a közel egy hónapos felkészülési időszakban, virtuális környezetben, EV3-G programnyelv alkalmazásával, Lego Mindstorms EV3 típusú robotokat programoztak. A virtuális környezet sajátosságait tekintve a versenyzők teljesítménye három minősítési szinten került értékelésre: arany, ezüst és bronz minősítést szerezhettek, illetve külön díjakat lehetett elérni a „Leggyorsabb program”, és a „Legpontosabb program” elkészítésével.

Iskolánkból Fazekas Kristóf 5.b osztályos tanuló kiemelkedően teljesített: az „Arany” minősítés mellett abszolút 1. helyezést ért el, és övé „Leggyorsabb program” különdíj, „Legpontosabb program” különdíj. 

Tuka Ákos 5.b,  Szilágyi Jázmin és Bander Ferenc 6.b: „Arany” minősítést, Szabó Alexa 6.b osztályos tanuló „Ezüst” minősítést kapott.

 

Gratulálunk versenyzőinknek!

GALÉRIA