Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Győzelem az országos sakkversenyen

Nemrég kaptuk a jó hírt, hogy iskolánk tanulója, Szalóki Árpád a FIDE 0-1799 értékszámosok 60 fős csoportjának 1. helyezettje lett a XIII. PÜSPÖKLADÁNY OPEN Arnóth Sándor Országos Sakk Emlékversenyen. Árpi több napon keresztül, július 22-26 között, mérte össze sakktudását felnőtt, senior és utánpótlás korú versenytársaival.

Tehetségét a Baptista Szeretetszolgálat által támogatott Polyhistor Academy megalapítói fedezték fel. A tehetségkutató központ Mester szintű sakkozóinak, Terbe Zsuzsannának és Radnai Ádámnak, akik egyben Árpi edzői is, a célja, hogy népszerűsítsék az iskolánkban is működő táblajátékok készségfejlesztő hatásait. Ez diákunk esetében sikerült is, hisz felfedezése óta segítik tudásának továbbfejlesztésében.

Gratulálunk, Árpi és további szép sikereket kívánunk!

GALÉRIA