Üdvözöljük iskolánk weboldalán

XX. Teleki Történelemverseny

2022. március 9-én, a  Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnázium, Technikum és Kollégium mezőtúri tagintézményében tíz csapat mérte össze tudását a XX. Teleki Történelemverseny döntőjének szóbeli fordulóján.  A téma:  Magyarország a reformkorban címmel, a korszak történelmi eseményeit dolgozta fel.  A  Jász-Nagykun-Szolnok megyei általános iskolák hetedik, nyolcadik évfolyamos diákjait megszólító versenyen - két írásbeli fordulót követően - a tíz legjobb pontszámot elért csapat kapott meghívást a szóbeli fordulóra. Nagy örömünkre Pató Angéla és Urvay Alex 7.a osztályos tanulóink 3. helyezést értek el a versenyen. 

Köszönet a lelkiismeretes felkészülését, gratulálunk a szép eredményhez!

                                                                                                                                        Lajkó Zoltánné

GALÉRIA