Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Újabb kincsekkel gazdagodtak a tehetségcsoportjaink!

Újabb kincsekkel gazdagodtak a tehetségcsoportjaink!

 

Iskolánk 2017 óta büszkén viseli a Minősített Tehetséggondozó Műhely címet. Szeptember végén a  Nemzeti Tehetség Központ Nonprofit Kft-nek köszönhetően újabb eszközökkel gazdagodott az eszköztárunk. A természeti tehetségcsoport biológiai metszetkészlettel, Hofmann-féle vízbontókészülékkel, kristályrács modellkészlettel, M4 Stereo Mikroszkóppal, vetődésmodellel, földgömbbel gazdagodott.  A robotika csoportok újabb Lego Mindstörm EV3 robotot kapott. A színjátszó csoport  mikrofonkészletet, bluetooth hangszórót használhat a különböző előadásokhoz és a felkészüléshez. Az alsó tagozatra berepült 6 robotméhecske, melyekkel színesebbé varázsolhatók a tanítási órák, segítenek a logikus gondolkodás fejlesztésében, a programozás alapjainak megismerésében. A táblajátékok, fejlesztőjátékok sora Kuvik betűkártyával, Gravity Maze társasjátékkal, térbeli elhelyezkedést fejlesztő játékkal és Story Cubes kockákkal bővült. A munkánkat új videokamerával rögzíthetjük.

Köszönjük a Nemzeti Tehetség Központ segítséget és támogatását!

GALÉRIA