Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Új szelektív hulladékgyűjtő edényeket kaptunk

Új szelektív hulladékgyűjtő edényeket kaptunk

Iskolánk tíz új szelektív hulladékgyűjtő edényt kapott a Szolnok Térségi Hulladékgazdálkodási Társulástól. Az edények beszerzése és iskolánkba szállítása a KEHOP-3.2.1-15-2017-00028 pályázat keretein belül valósult meg. Ezek segítségével közösségi tereinkben mindenhol biztosítani tudjuk a szelektív hulladékgyűjtés lehetőségét. A gyerekeket egy iskolagyűlésen tájékoztattuk az edények helyes használatáról, felcímkéztük, és kihelyeztük őket. Örömmel tapasztaltuk, hogy már az elsősök is ügyesen szelektálják a hulladékokat, elmondásuk szerint már az óvodában is találkoztak ilyen edényekkel, és megtanulták, hogy hogyan kell a hulladékokat szelektíven gyűjteni.

Köszönjük a segítséget, mert ez is hozzájárul tanulóink hulladékokkal kapcsolatos tudatos gondolkodásának kialakításához!