Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Ügyességi kerékpárverseny a Kölcseyben

Ügyességi kerékpárverseny a Kölcseyben

Április 25-én rendeztük meg a helyi rendőrkapitányság által szervezett kerékpárversenyünket, melyet két kategóriában hirdettek meg. A „ Ki a mester két keréken?” és a „Kerékpáros Iskola Kupa” című vetélkedőkre 16 tanuló nevezett be. Az előzőleg előkészített és felfestett pályán nehezített akadályokat kellett kerékpárral leküzdeniük, lehetőleg időn belül és hibapont nélkül. Ezután az elméleti  KRESZ tudásukat kellett bebizonyítani egy 21 kérdésből álló tesztsorozattal. A megmérettetés során nagyon sok ügyes versenyzőt láttunk a pályán és kissé kevesebb olyat, aki elméletből is kiváló volt.

A verseny eredménye:

Lányok:

1.       Nagy Krisztina 5.b

2.       Uhrin Gréta 6.b

Fiúk:

1.       Novák Péter 6.b

2.       Papp László 8.a

3.       Szabó László Levente 6.a

 

A legjobbak májusban a megyei döntőn képviselik az iskolánkat! Gratulálunk nekik!

GALÉRIA