Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Pályaorientációs nap 2020 november 27

Pályaorientációs nap 2020.


Idén az eddigiektől eltérően rendeztük meg iskolánkban a Pályaorientációs napot.

Sajnos nem mehettünk körülnézni a környék vállalataihoz, cégeihez, és sajnos vendégeket sem fogadhattunk. Így a tanárok, tanítók gondoskodtak a játékos, izgalmas délelőttről.

Minden osztály a tantermében várta a feladatokat. Az alsósok különböző foglalkozásokhoz beöltözve érkeztek iskolába, rajzversenyen mérték össze tudásukat, mesefilmek, társasjátékok, kiselőadások segítségével ismerték meg közelebbről a sokszínű foglalkozásokat.

A felsősök a különböző régi és új foglalkozásokkal, szakmákkal kapcsolatos játékos feladványokkal mérték össze tudásukat: volt ott keresztrejtvény, memóriajáték, beszédes nevek, akasztófa, activity, cégérrajz, szókereső és szakmakvíz.


Gratulálunk a nyerteseknek, reméljük mindenki jól érezte magát ezen a pályaorientációs délelőttön!

GALÉRIA