Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Őszi Erzsébet Tábor

Őszi Erzsébet Tábor

    Intézményünk tanulói sikeres pályázat keretében - az 5.a és az 5.b osztály tanulói - 48 fővel vettek részt az Erzsébet Tábor zánkai programján. 2023. 09. 18-án a már jól ismert helyszínre, a zánkai táborba érkezetek diákjaink. Izgalommal várták a gyerekek a programokat, a hajókirándulást a Balatonon, a trambulinozást, a cirkuszi előadást. Az esti programok keretein belül az Animal Cannibals koncertjén vehettünk részt, akiket nagy szeretettel fogadtak a gyerekek. A második este egy fergeteges discoba csöppenhettünk. A harmadik napon búcsúztunk a táborhelytől, a Balatontól, de a hazavezető úton még megálltunk megcsodálni Tihanyt.

    Reméljük, a táborban töltött idő, a különböző programok, mindenki számára különleges élményt jelentettek!

 

GALÉRIA