Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Mini Művészeti tábor

Mini Művészeti tábor

2021. július 12 és 15 között 30 diákunknak nyílt lehetősége részt venni iskolánkban, egy mini táborban.  A bibliai történetetek megismerését kézműves foglalkozás, színdarab betanulása, és zenei foglalkozás is tarkította. Természetesen rengeteg játékra is jutott idő minden nap. Ügyességi versenyek mellett, szabadtéri játékos feladatok és vizes pályás sorversenyek tették élvezetesebbé ezt a pár napot. Utolsó nap Agárdi Szilvia énekesnő látogatott el hozzánk, aki gyönyörű hangjával hagyott maradandó emléket bennünk. A tábor lebonyolításában nagy hálával tartozunk Alicia Jones-nak és segítőinek, akik 2014 óta rendszeresen ellátogatnak hozzánk, az Észak- karolinai Baptist on Mission alapítvány támogatásával.

Isten szeretetéhez közelebb kerülve, rengeteg élménnyel várjuk jövőre a tábor ismétlését. Köszönjük az iskolavezetésnek a lehetőséget, a támogatást, a segítséget!

GALÉRIA