Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Megemlékezés az 1956-os forradalomról

A  Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolájában intézményi ünnepség keretén belül emlékeztünk 1956 hőseire. Nemzeti ünnepünk 63. évfordulója alkalmából a 6.a és a 7.b osztály tanulói 1956 forradalmának és szabadságharcának dicső napjait idézték föl. Nemzetünk e sorsfordító időben a világnak immár nem először mutatott példát, mely során fegyverrel lépett fel demokratikus jogaiért, és a nemzeti függetlenség kivívásáért. Diákjaink ünnepi műsorukban felidézték e történelmi korszakot, tisztelettel adózva a magyar történelem kiemelkedő eseménye és hőseinek emléke előtt.

 

                                                                                                                               Lajkó Zoltánné

GALÉRIA