Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kölcseysek az Emlékfutáson

Kölcseysek az Emlékfutáson

 

   Március 10-én iskolánk csatlakozott a Székács Iskola által szervezett városi Emlékfutáshoz, melyet az 1848 évi márciusi szabadságharcra emlékezve rendezett meg.

   Szikszai Éva tanárnő vezetésével 10 tanulóval gyülekeztünk a Jávor László tornateremben, ahol a rövid megnyitó után az iskola testnevelői bemelegítettek minket! A futás 11 órakor a Székács udvarán kezdődött, majd az Almásy út érintésével a Kossuth térig tartott. A többszáz gyerek részvételével lebonyolított megmozdulást a polgárőrség is segítette. A célban meleg teával és ásványvízzel vártak bennünket.

   A téren megkoszorúztuk  Kossuth Lajos szobrát, majd ezzel véget is ért a rendezvény!

Úgy érezzük, hogy emlékezetes volt számunka ez a nap és köszönjük a meghívást a Székács iskolának!

 

GALÉRIA