Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Karácsonyi készülődés a Kölcseyben

    December a várakozás, a készülődés hónapja. Ki ne vágyna arra, hogy végre együtt legyen az egész család, hogy ízletes fogások illatozzanak a szépen megterített asztalon és a karácsonyfa csillogó füzére varázslatos fényeivel tegye még hangulatosabbá az otthonunkat? Kicsik és nagyok izgatottan készülődnek a Megváltó születésének ünneplésére.

    A Kölcseyben idén is, mint minden évben a Karácsony hete témahét keretében csoportközi foglalkozáson vehettek részt a napközis gyerekek. A karácsonyfára függeszthető díszek és a kreatív, kézműves ajándékok mellett dramatikus játékokkal és karácsonyi totóval tölthették el a rendelkezésre álló időt. Karácsonyi dallamok és izgatott gyermekduruzsolás költözött az iskola falai közé. Az ajándékba készített meglepetésekkel mindenki elégedetten és boldogan indulhatott haza.

    Iskolánk vezetősége és valamennyi dolgozója nevében meghitt, áldott, szeretetteljes ünnepeket kívánunk mindenkinek!

GALÉRIA