Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Karácsony hete

Karácsony hete

(2022.12.14-2021.12.21)

A tanévben a Diákönkormányzat egyik legjelentősebb rendezvénye a „Karácsony hete” témahét, melynek során igyekszünk még meghittebb, lelkileg is feltöltődést nyújtó adventi időszakot teremteni diákjainknak. Decemberben különösen fontosnak érezzük, hogy különböző adománygyűjtéseket szervezzünk rászoruló gyerekek, felnőttek javára.

Az iskolai adventi koszorú első gyertyájának meggyújtásával kezdetét vette számunkra az ünnepi készülődés. Az adventi várakozás másik fontos eleme az iskolai fenyő megérkezése az aulába, melyet a diákok közösen díszítettek fel. Karácsonyra hangolódva a suli rádióban karácsonyi zene szólt, az osztályok ünnepi díszbe öltöztették tantermeiket. A programsorozat legmeghatóbb része a megnyitó ünnepség, ahol idén iskolánk színjátszó szakköre és énekkara színvonalas műsorral köszöntötte a Karácsonyt, ahol a diákok apraja nagyja  karácsonyi pulcsit viselt.

 

 

 

GALÉRIA