Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Európai karácsonyfadísz csere

Európai karácsonyfadísz csere

 

Iskolánk az idei évben  csatlakozott a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat és a Europe Direct hálózat kezdeményezéséhez, aminek keretében Európa-szerte rövid üzeneteket és karácsonyfadíszeket küldtünk egymásnak. Különösen fontos volt egymás kultúrájának megismerése és a közös karácsonyi készülődés. A mi iskolánk Angliával, Ausztriával, Németországgal, Svédországgal, Görögországgal, Bulgáriával, Franciaországgal, Olaszországgal, Lengyelországgal, Portugáliával, Romániával, Spanyolországgal, Magyarországgal működött együtt. A programban az 5.b és a 7.b osztályos tanulók vettek részt, akik nagy örömmel készítették el a díszeket és izgalommal várták, hogy ők milyet fognak kapni.

 

Gulbert Katalin és Galsi-Csikós Judit

GALÉRIA