Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Erzsébet táborban a 6. évfolyam

     2021. szeptember 27–29. között iskolánk 6. évfolyama három csodás napot töltött a zánkai Erzsébet–táborban, mely festői környezetben, a Káli-medencében, Tihany és Badacsony között helyezkedik el. A 2021-től megújult épületkomplexum saját balatoni partszakasszal, hatalmas zöldterülettel, sportpályákkal és számos ingyenes szolgáltatással várt minket. Csapatunk kipróbálhatta a katamaránon való hajókázást és a trambulinozást, valamint az esti program keretein belül Berkes Olivér koncertjén hallhattuk az énekes dalait, a következő este pedig diszkóban táncolhattunk. A természet csodáiban is gyönyörködhettünk, hiszen ellátogattunk Hegyestűre, mely egy vulkán kürtőjének maradványa, az immáron 750 éves múltra visszatekintő Szigligeti várhoz, valamint a Tihanyi – félszigetre. Biztosak vagyunk benne, hogy a felejthetetlen élményeket még sokáig emlegetni fogják a gyerekek.

GALÉRIA