Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Cipősdoboz akció

Cipősdoboz akció

 

A Baptista Szeretetszolgálat iskolájaként idén, a vírushelyzet miatt rendhagyó módon kapcsolódtunk be a „Cipősdoboz” gyűjtőakcióba. Több éves hagyományunkat nem szerettük volna megszakítani, hiszen az egymásra figyelés, támogatás 2020-ban talán még inkább szükséges, mint eddig bármikor. Az gyűjtés során megkértük a szülőket, hogy csak új, eredeti csomagolásban lévő dolgokból készítsék a csomagokat. Ezúton szeretném köszönetünket kifejezni a kedves szülők felé, nekik köszönhetően 160 darab csodálatos, igényesen összeállított, tartalmas dobozt adhattunk át diákjainknak. A szétosztás iskolai keretek között zajlott. Évfolyamonként testvérosztályokat alakítottunk ki, a gyerekek saját korosztályukban gyűjtötték az ajándékokat. Egymást lepték meg, közben megtapasztalhatták, milyen jó érzés adni és kapni egyaránt.

 

Boldog, békés ünnepeket kívánok!

 

Kocsisné Takács Éva

szociálpedagógus

GALÉRIA