Üdvözöljük iskolánk weboldalán

A SZERETET A KÖLCSEYBŐL MÉG MINDIG TONNÁNYI!

A SZERETET A KÖLCSEYBŐL még mindig tonnányi!

 

A Baptista iskola több, mint iskola, idén a szeretet is több, mint egy tonna!

 

    Az Állatok világnapja alkalmából rendezett hagyományos kutyatáp gyűjtő akciónk során ismét több, mint egy tonna eledelt sikerült gyűjtenünk, egészen pontosan 1 tonna 65 kilogramm 452 grammot, mellyel a Befogad-lak Törökszentmiklósi Állatvédő Alapítvány árva kis lakóit támogatjuk.

    2014. óta minden év októberében megszervezzük az adománygyűjtést, a mennyiség évről évre nő, időnként duplázódik! Néhány éve 500 kilogrammnál nagyobb mennyiségű eledelt adományozunk. Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy segíthetünk a menhely kutyusainak, támogathatjuk az ott önkéntesként dolgozók kitartó munkáját!

    Lelkes állatbarát diákjaink segítőkész szüleikkel együtt gyűjtik évek óta ezt a hatalmas mennyiségű tápot, melyet ezúton szeretnénk megköszönni! Hálásak vagyunk érte!

    A gyűjtést osztályok közötti verseny keretében szervezzük, amelyben idén a 2.B osztály végzett az első helyen, több, mint 166kg, állateledel gyűjtésével. Büszkén vehették át a „Leglelkesebb kutyabarát osztály” címmel járó oklevelet, „Vándorkutyát”, és a hagyományos hatalmas csokoládétortát. Köszönjük minden osztály lelkes adományozását, nagyon hálásak vagyunk a szülőknek, akik jó példát mutatva gyermekeiknek minden évben szívből támogatják kezdeményezésünket, időt, energiát, pénzt nem sajnálva!

 

GALÉRIA