Üdvözöljük iskolánk weboldalán

„Jó tanuló, jó sportoló”

„Jó tanuló, jó sportoló”
2019
Díjátadó az Ipolyi Arnold Kulturális központban
Városunkban hosszú évek óta kedves hagyomány a „Jó tanuló, jó sportoló” díj meghirdetése és ünnepélyes átadása. Ebben az évben december 12-én került megrendezésre ez az esemény, ahol a díjakat Markót Imre polgármester úr adta át. Büszkék vagyunk rá, hogy az iskolánk tanulói közül ebben az évben hatan érdemelték ki ezt a szép kitüntetést. Csak az egészen kiválóak kaphatják meg ezt az elismerést, mert feltétel min. 4,8 tanulmányi átlag és a sport területén- legalább megyei szintű verseny esetén- a dobogós helyezés.
Jó tanuló, jó sportoló:

Turcsányi Dorina, Antal Dorina, Nagy Petra, Sándor Kamilla, Kovács Rebeka és Miklósi Róbert.
Emellett még iskolánk közel 40 tanulója a „Jó sportoló” díjat vehette át!      
Gratulálunk nekik!


GALÉRIA