Név |
osztály |
városi |
megyei |
országos |
Iskola |
nevelő |
Farkas Regina Kis Luca Borbála Szilágyi Dorina Turcsányi Dorina |
6.b |
|
|
Baptista Általános Iskolák III. Országos Társas - éneklő Versenye II. hely |
Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Kisújszállás |
Vantuch Andrea Balázs Margit |
Farkas Regina Kis Luca Borbála |
6.b |
|
|
Baptista Általános Iskolák III. Országos Társas - éneklő Versenye II. hely |
Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Kisújszállás |
Vantuch Andrea Balázs Margit |
Farkas Regina Kis Luca Borbála Szilágyi Dorina Turcsányi Dorina |
6.b |
|
Megyei Pedagógiai Intézet Társas - éneklő Versenye Ezüst minősítés |
|
Szolnok |
Vantuch Andrea Balázs Margit |
Kis Luca Borbála |
6.b |
|
Megyei Pedagógiai Intézet Társas - éneklő Versenye Arany minősítés |
|
Szolnok |
Balázs Margit |
Czeglédi Zétény |
5.b |
|
|
Meseszép - Mesekép Meseíró- és illusztráló pályázat I. helyezés |
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós |
Futás Gabriella |
Csontos Kinga Napsugár |
8.b |
|
|
Meseszép - Mesekép Meseíró- és illusztráló pályázat II. helyezés |
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós |
Kormos Zsuzsanna |
Szilágyi Dorina |
6.b |
|
|
Meseszép - Mesekép Meseíró- és illusztráló pályázat Különdíj |
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája |
Balázs Margit |
Török Zita |
8.b |
|
|
Meseszép - Mesekép Meseíró- és illusztráló pályázat Különdíj |
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós |
Kormos Zsuzsanna |
Csongrádi Dóra |
8.b |
|
|
Meseszép - Mesekép Meseíró- és illusztráló pályázat Különdíj |
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós |
Kormos Zsuzsanna |
Török Zita |
8.b |
|
Bendegúz NyelvÉsz, Szolnok VI. hely |
|
|
Kormos Zsuzsanna |
Papp Petra Gréta |
6.a |
|
Megyei Tudásbajnokság Anyanyelv, Szolnok V. hely |
|
|
Balázs Margit |
Csontos Kinga Napsugár |
8.b |
|
Megyei Tudásbajnokság Anyanyelv, Szolnok II. hely |
|
|
Kormos Zsuzsanna |
Ficsor Dénes |
8.b |
|
Megyei Tudásbajnokság Anyanyelv, Szolnok III. hely |
|
|
Kormos Zsuzsanna |
Papp Petra Gréta |
6.a |
|
Megyei Helyesírási Verseny I. hely |
|
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós |
Balázs Margit |
Török Zita |
8.b |
|
Megyei Helyesírási Verseny II. hely |
|
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája, Törökszentmiklós |
Kormos Zsuzsanna |
Czeglédi Zétény |
5.b |
|
|
Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny Irodalom, Szeged Arany diploma |
|
Futás Gabriella |
Papp Petra Gréta |
6.a |
|
|
Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny Magyar nyelv, Szeged Arany diploma |
|
Balázs Margit |
Csontos Kinga Napsugár |
8.b |
|
|
Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny Magyar nyelv, Szeged Arany diploma |
|
Kormos Zsuzsanna |
Ficsor Dénes |
8.b |
|
|
Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny Magyar nyelv, Szeged Arany diploma |
|
Kormos Zsuzsanna |
Miklósi Róbert |
6.b |
|
|
Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny I. hely |
|
Balázs Margit |
Képes Gergő |
8.a |
|
|
Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny I. hely |
|
Balázs Margit |
Antalicz Patrik |
6.c |
|
|
Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny I. hely |
|
Futás Gabriella |
Gulyás Sándor |
6.c |
|
|
Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny II. hely |
|
Balázs Margit |
Domokos Norbert |
8.a |
|
|
Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny II. hely |
|
Balázs Margit |
Turcsányi Dorina |
6.b |
|
|
Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny II. hely |
|
Balázs Margit |
Csontos Kinga Napsugár |
8.b |
|
|
Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny III. hely |
|
Kormos Zsuzsanna |
Bakos Dániel |
8.a |
|
|
Tömörkény István Irodalmi pályázat, Szerbia - Tornyos I. hely |
|
Balázs Margit |
Czeglédi Zétény |
5.b |
|
„Tiszai mesevirágok” Meseíró pályázat II. hely |
|
|
Futás Gabriella |
Csongrádi Zita Papp Petra Gréta Golyha Dávid Radó Sára Eszter |
5.b 6.a 7.b 8.b |
Nyelvtan csapatverseny, Hunyadi napok I. helyezés |
|
|
|
Futás Gabriella Balázs Margit Pál - Bódi Kitti Kormos Zsuzsanna |
Kis Luca Borbála |
6.b |
Hunyadi napok, Népdaléneklő verseny Kiemelt arany minősítés |
|
|
|
Balázs Margit |
Orbán Lili |
6.b |
|
|
„Őseink nyomában” Országos Honismereti pályázat II. helyezés |
|
Viski-Lator Elemér |
Turcsányi Diána |
8.b |
|
|
„Őseink nyomában” Országos Honismereti pályázat I. helyezés |
|
Viski-Lator Elemér |
Fű Tamara Golyha Dávid Ormándi Pál |
7.b |
Városismereti vetélkedő VI. hely |
|
|
|
Viski-Lator Elemér |