III. Országos Baptista Labdarúgó torna

2017. május 30., 11:06

A III. Országos Baptista Labdarúgó torna 2017 május 19-én került megrendezésre Kótajon. Nyírbogdány, Nagyhalász, Kisújszállás, Tiszaszalka, Tiszaroff, Velence, Kótaj és Törökszentmiklós csapatai több korcsoportban igyekezetek győztesként elhagyni a pályákat. Iskolánk a Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája tavalyi 2. korcsoportos győztesként, címvédőként érkezett és egy újabb korcsoportban a legkisebbek között is jelezte részvételi szándékát. A rendező iskola Igazgatónőjének megnyitóján elhangzott kedves köszöntőt követően, sikeres szereplést kívánva kezdődtek az előre elkészült sorsolásnak köszönhetően a mérkőzések. A verőfényes napsütésben és igen hosszú buszozás után tanulóink nagy lendülettel kezdték a játékot. A közösségi csapaterőt mutatta, hogy a két korcsoport gyermekei egymást bíztatva buzdították győzelemre társaikat. A 2006-2007 születésű játékosok a csoportkörben kapott gól nélkül lettek elsők. A döntőben is csak egy gólt kaptak, de ez nem volt elég a végső győzelemre. A 2004-2005 születésű gyermekekből álló csapatunk 3 győzelemmel és egy döntetlennel kétséget sem hagyva, hogy tavalyi elsőségüket nem adják, nyerték meg a tornát. A második korcsoport első és- az első korcsoport második helyének megszerzése mellett külön büszkeséggel tölthette el játékosainkat, hogy mindkét korcsoportban a torna legjobb játékosa kitüntető címét is elhozhattuk.

Végül, de nem utolsó sorban álljon itt a sikereket elért csapatokban szereplő gyermekek neve:

I. Korcsoport:

 

II. Korcsoport:

1. Bata Levente                     

 

1. Suki Elemér Különdíj

2. Földi Dávid

 

2. Suki Gyula

3. Ladányi Adrián

 

3. Tóth András

4. Mendler Márk

 

4. Antalicz Patrik

5. Mészáros Ármin Mátyás Különdíj

 

5. Budai Tamás

6. Péter Dániel

 

6. Poczai Ronald

7. Szarvas Szabolcs

 

7. Futó Zsombor

8. Székely Levente

 

8. Miklósi Róbert

 

 

9. Pap Norbert

 

 

10. Gulyás Sándor

 

III. Országos Baptista Labdarúgó torna