Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Hoppál Tímea

7.b

 

 

 

”Mi van a fecskékkel?”

Az EU Országos novellaíró pályázata II. hely

Molnár Imréné

Kormos Krisztián

7.b

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

I. hely

Molnár Imréné

Csongrádi Dóra

7.b

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

I.hely

Molnár Imréné

Pató Milán

6.a

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

 I.hely

Molnár Imréné

Fű Tamara

6.b

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

 I.hely

Molnár Imréné

Golyha Dávid

6.b

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

I.hely

Molnár Imréné

Csontos Kinga

Napsugár

7.b

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

II. hely

Molnár Imréné

Török Zita

7.b

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

II. hely

Molnár Imréné

Turcsányi Diána

7.b

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

II. hely

Molnár Imréné

Radó Sára

7.b

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

2. hely

Molnár Imréné

 

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Antalicz Krisztina

6.b

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

II. hely

Molnár Imréné

László Csenge

7.a

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

I. hely

Balázs Margit

Bakos Brendon

8.a

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

I. hely

Balázs Margit

Kiss László

8.a

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

II. hely

Balázs Margit

Majzik Tímea

7.a

 

 

 

Olvasni jó! Országos regényolvasási verseny

III. hely

Balázs Margit

Farkas Regina

5.b

 

 

 

Baptista Iskolák

 II. Társaséneklési versenye Kisújszállás III.hely

Vantuch Andrea

Kis Luca Borbála

5.b

 

 

 

Baptista Iskolák

 II. Társaséneklési versenye Kisújszállás III.hely

Balázs Margit

Mikle Henrik

7.b

 

 

 

József Attila Országos meseíró pályázat

I. hely

Molnár Imréné

Csontos Kinga Napsugár

7.b

 

 

 

József Attila Országos meseíró pályázat

III. hely

Molnár Imréné

 

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Kecskés Fruzsina

6.a

 

 

 

Meseszép mesekép (orsz.+nemzetk.) különdíj

Molnár Imréné

Csikós Kenza

6.b

 

 

 

Meseszép mesekép (orsz.+nemzetk.) különdíj

Molnár Imréné

Pádár Barnabás

6.a

 

 

 

Meseszép mesekép (orsz.+nemzetk.) különdíj

Molnár Imréné

Csontos Kinga Napsugár

7.b

 

 

 

Meseszép mesekép (orsz.+nemzetk.) III.hely

Molnár Imréné

Kovács Boglárka

7.b

 

 

 

Meseszép mesekép (orsz.+nemzetk.) különdíj

Molnár Imréné

Szilágyi Sándor

7.a

 

 

 

Meseszép mesekép (orsz.+nemzetk.) különdíj

Balázs Margit

Récsányi Emese

8.b

 

 

 

Meseszép mesekép (orsz.+nemzet.) különdíj

Kormos Zsuzsanna

Turcsányi Diána

7.b

 

 

Bendegúz Megyei Tudásbajnokság irodalom

II.hely

 

Molnár Imréné

Turcsányi Diána

7.b

 

 

Bendegúz Megyei Tudásbajnokság nyelvtan

V.hely

 

Molnár Imréné

Papp Petra Gréta

5.a

Kölcsey napok helyesíró verseny

1. hely

 

 

 

Balázs Margit

László Csenge

7.a

Kölcsey napok helyesíró verseny

2. hely

 

 

 

Balázs Margit

Bischof Zsolt

5.b

 

Őseink nyomában honismereti pályázat 2.hely

 

 

Viski-Lator Elemér

 

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Turcsányi Dorina

5.b

 

Őseink nyomában honismereti pályázat IV.hely

 

 

Viski-Lator Elemér

Turcsányi Diána

Csongrádi Dóra

Csontos Kinga Napsugár

7.b

Város ismereti vetélkedő

IV.hely

 

 

 

Viski-Lator Elemér

Balogh Liza

Csortos Laura

Sándor Viktória

7.a

Város ismereti vetélkedő

V.hely

 

 

 

Viski-Lator Elemér

Kis Luca Borbála

5.b

Bercsényi napok

Ki mit tud?ének

I.hely

 

 

 

Balázs Margit

Orbán Lili

5.b

Bercsényi napok

Ki mit tud?

szavaló

III.hely

 

 

 

Balázs Margit

Ficsor Dénes

7.b

 

 

 

Bendegúz Levelezős verseny nyelvtan arany fokozat

Molnár Imréné

Turcsányi Diána

7.b

 

 

 

Bendegúz Levelezős verseny nyelvtan arany fokozat

Molnár Imréné

Turcsányi Diána

7.b

 

 

 

Bendegúz Levelezős verseny irodalom arany fokozat

Molnár Imréné

Papp Petra Gréta

5.a

 

 

 

Bendegúz Levelezős verseny nyelvtan ezüst fokozat

Balázs Margit

Madarasi Gábor

8.c

 

 

 

Bendegúz Levelezős verseny nyelvtan ezüst fokozat

Kormos Zsuzsanna

Suki Elemér

4.a

 

 

Diákolimpia egyéni összetett

II. hely

 

 

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Fórizs Csaba

Pásztor Gergő

Puporka Milán

Bata Gergő

Szűcs Márton

Gábor Szabó László

Antalicz Patrik

Gulyás Sándor

Ágoston Máté

6.c

6.a

6.a

6.a

6.b

6.a

5.c

5.c

6.a

Kölcsey kupa labdarúgás III.kcs.

I.hely

 

 

 

Nagy Tibor

 

Tóth András

Futó Zsombor

Mészáros Ármin

Suki Elemér

Deák Gergő

Mozsár Ernő

5.a

5.b

3.a

4.a

4.a

4.a

 

 

Diákolimpia atlétika

II.kcs 4.próba csapat

III.hely

 

Gácsi Attila

Nagyné Hajik Ildikó

Somodi Zsolt

Antal Dorina

Kis Luca

Mikle Hédi

Szilágyi Erzsébet

Csongrádi Zita

Szabó Rebeka

3.a

3.a

4.b

4.b

4.b

3.b

 

 

Diákolimpia atlétika II. kcs

4 próba csapat

VI. hely

 

Nagyné Hajik Ildikó

Fejszésné H.Brigitta

H. Tóthné N.Katalin

Szikszai Éva

Pomázi Lilla

6.a

 

 

Diákolimpia

600 m futás

V. hely

 

Nagyné Hajik Ildikó

Szűcs Márton

Bognár Kevin

Mendler Richárd

Csongrádi Dávid

Antalicz Patrik

Budai Richárd

6.b

6.c

6.c

6.a

5.c

6.a

Diákolimpia atlétika

4 próba csapat

I.hely

 

Diákolimpia atlétika III. kcs. 4 próba csapat

I.hely

 

Nagy Tibor

Gácsi Attila

Nagyné Hajik Ildikó

Kiss Ferencné

Szűcs Márton

6.b

 

 

Diákolimpia egyéni összetett

III.hely

 

 

Mendler Richárd

6.c

 

 

Diákolimpia egyéni összetett

V. hely

 

 

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Gőz Zsanett

Pomázi Lilla

Gelei Dzsenifer

Szilvás Gabriella

Kecskés Fruzsina

Lukács Vivien

6.a

6.a

6.a

6.a

6.a

6.a

Diákolimpia atlétika

4                    próba csapat

I.hely

 

Diákolimpia atlétika III. kcs.

4 próba csapat

VII.hely

 

Nagyné Hajik Ildikó

Gőz Szabolcs

7.b

 

 

Diákolimpia kislabdahajítás

VII. hely

 

Gácsi Attila

Ramos Zoltán

6.b

 

 

Diákolimpia kislabdahajítás

V. hely

 

Nagy Tibor

Gőz Zsanett

6.a

 

 

Diákolimpia kislabdahajítás

III. hely

 

Nagyné Hajik Ildikó

Szűcs Márton

6.b

 

 

Diákolimpia 600 m futás

II.hely

 

Nagy Tibor

Szűcs Bence

6.b

 

 

Diákolimpia 600 m futás

V. hely

 

Nagy Tibor

Sándor Viktória

7.a

 

 

Diákolimpia 1500 m futás

II.hely

 

Szikszai Éva

Szilágyi Sándor

7.a

 

 

Diákolimpia 1500 m

I. hely

 

Szikszai Éva

Vadász Ádám

Csoma Richárd

Ladányi Dániel

Németh Mihály

8.c

8.c

7.a

8.b

 

 

Diákolimpia

4x1000 m váltó

II. hely

 

Nagyné Hajik Ildikó

Szikszai Éva

Csoma Richárd

Németh Mihály

Ladányi Dániel

Szilágyi Sándor

Péter Gergő

Bozsik Martin

8.c

8.b

7.a

7.a

8.a

8.a

 

 

Diákolimpia Atlétika IV.kcs.

5 próba csapatverseny

V.hely

 

Nagyné Hajik Ildikó

Kiss Ferencné

Szikszai Éva

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Bózsó Bence

Bózsó Bálint

Székely Levente

Rupa János

Török Dorián

Ladányi Adrián

Nagy Sámson Martin

Rácz Milán

Vince Roland

Szarvas Szabolcs

3.a

3.a

3.a

3.a

3.a

2.a

2.a

2.a

2.a

2.a

Városi kispályás labdarúgó bajnokság

I.hely

 

 

 

Nagy Tibor

Gácsi Attila

Lukács Krisztina

Domokos Henrietta

Kern Andrea

Papp Petra

Vincze Róza Katalin

Turcsányi Dorina

Orbán Lili

Baranyai Angelina

Szilágyi Dorina

Magda Klaudia

Czikó Viktória

Gubó Evelin

Gőz Zsanett

Kecskés Fruzsina

Lukács Vivien

5.a

5.a

5.a

5.a

5.a

5.b

5.b

5.b

5.b

5.c

5.c

5.c

6.a

6.a

6.a

 

Diákolimpia Városi Kézilabda csoportmérkőzés

III. hely

 

Kölcsey Kupa Kézilabda

II. hely

 

 

 

 

Kiss Ferencné

Csuri Kata

Sándor Viktória

Majzik Tímea

Papp Réka

Kiss Adrienn

Nagy Barbara

Majzik Vivien

Nagy Izabella

Gőz Zsanett

Kecskés Fruzsina

7.a

7.a

7.a

7.a

7.b

7.b

8.a

8.a

6.a

6.a

Diákolimpia

Városi Kézilabda csoportmérkőzés

II. hely

 

Kölcsey Kupa Kézilabda

II. hely

 

 

 

 

Kiss Ferencné

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Puporka Milán

Pásztor Gergő

Gábor Szabó László

Ágoston Máté

Bata Gergő

Képes Gergő

Szűcs Márton

Szűcs Bence

Rácz Ádám

Tóth András

Antalicz Patrik

Gulyás Sándor

6.a

6.a

6.a

6.a

6.a

7.a

6.b

6.b

6.b

5.a

5.c

5.c

 

 

 

II. Baptista

Labdarúgó-torna

Kótaj

(Baptista iskoláknak)

 

I.hely

 

Nagy Tibor

Czeglédi Zétény

4.a

Mesemondó verseny

III.hely

 

 

 

Görömei Nóra

Kőhegyi Donát

1.b

Mesemondó verseny

III.hely

 

 

 

Varga Mária

Szalóki Árpád

1.b

 

 

 

Baptista iskolák matematika versenye

II.hely

Varga Mária

Antal Dorina

3.a

 

 

 

Baptista iskolák matematika versenye

I.hely

Polgár Béláné

Gustafik Róbert

4.a

 

 

 

Baptista iskolák matematika versenye

III.hely

Görömbei Nóra

Kónya  Petra

2.b

 

 

 

MEGGY-KERT-TÉSZ Szövetkezet rajzpályázat

I.hely

Körmöndiné

Giricz Irma

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Galsi Hanna

1.b

 

 

 

MEGGY-KERT-TÉSZ Szövetkezet rajzpályázat

I.hely

Varga Mária

Csőke Zsófia

2.b

 

 

 

Baptista iskolák rajzpályázata

Együtt a család

I.hely

Körmöndiné

Giricz Irma

Csőke Zsófia

2.b

Önkormányzati rajzpályázat

Nyári élményeim

I.hely

 

 

 

Körmöndiné

Giricz Irma

Sándor Kamilla

2.b

Önkormányzati rajzpályázat

Nyári élményeim

I.hely

 

 

 

Körmöndiné

Giricz Irma

Csontos Kinga

7.b

 

 

Németh József Matematika Emlékverseny

V. hely

 

Csemányné

Maródi Ildikó

Kovács Dániel

8.b

 

 

Németh József Matematika Emlékverseny

VI. hely

 

Varga Gabriella

Turcsányi Diána

7.b

 

 

Bendegúz Tudásbajnokság Megyei döntő –matematika

IV. hely

 

Csemányné

 Maródi Ildikó

Csontos Kinga

7.b

 

 

Bendegúz Tudásbajnokság Megyei döntő-matematika

II. hely

 

Csemányné

Maródi Ildikó

Bischof Zsolt

5.b

Bercsényi Napok-matematika verseny

VI. hely

 

 

 

Varga Gabriella

 

 

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Golyha Dávid

6.b

Bercsényi Napok matematika verseny

IV. hely

 

 

 

Nagy Tibor

Képes Gergő

7.a

Bercsényi Napok matematika verseny

III. hely

 

 

 

Csemányné

Maródi Ildikó

Turcsányi Diána

7.b

 

 

 

Tiszaroffi Baptista Országos Matematika Verseny Döntő

III.hely

Csemányné

Maródi Ildikó

Csontos Kinga

7.b

 

 

 

Tiszaroffi Baptista Országos Matematika Verseny Döntő

VI.hely

Csemányné

Maródi Ildikó

Boros Klaudia

Fodor Vivien

Pomázi Kinga

Schulz Anna

Récsányi Emese

8.b8.b8.b8.b

8.b

Elsősegélynyújtó verseny

I.hely

 

Elsősegélynyújtó verseny

I. hely

 

Károlyfiné

Szászi Anita

Gustafik Gergő

Bakos Brendon

Nyerges Balázs

8.a

8.a

8.a

 

 

Zöld Nyomon Internetes Természet- és Környezetismereti vetélkedő

I.hely

 

Molnár Natasa

Csontos Kinga

Balogh Liza

7.b

7.a

Vöröskeresztes

rajzpályázat

I. hely

 

 

 

Veresné

Csortos Kornélia

 

 

Csontos Kinga

7.b

Baleset-és bűnmegelőzés,- rajzverseny

I. helyezett

 

 

 

Veresné

Csortos Kornélia

László Eszter

5.c

Baleset-és bűnmegelőzés,- rajzverseny

Különdíj

 

 

 

Veresné

Csortos Kornélia

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

László Eszter

Csontos Kinga

 

5.c7.b

Bercsényi Napok

rajzverseny

III.hely

 

 

 

Veresné

Csortos Kornélia

Récsányi Fruzsina Bakos Fanni

5.b 8.b

Bercsényi Napok

rajzverseny

Különdíj

 

 

 

Veresné

Csortos Kornélia

Fodor Virág

7.b

Bercsényi Napok

rajzverseny

II. hely

 

 

 

Veresné

Csortos Kornélia

László Eszter

5.c

 

 

Mátyás tudósai rajzverseny

I. hely

 

Veresné

Csortos Kornélia

Baranyai Jázmin

5.b

 

 

 

Húsvét- ismereti vetélkedő Kótaj –régiós díjazott

Veresné

Csortos Kornélia

Gustafik Gergő

8.a

Víz Napja természetismereti verseny PPT. bemutató

I. hely

 

 

 

Veresné

Csortos Kornélia

Nagy Dávid

Vadász Ádám

Csoma Richárd

Földes Dániel

Sarkadi Hajnalka

8.c 8.c 8.c 8.c 8.c

Víz Napja – természetismereti verseny makett

I. hely

 

 

 

Veresné

Csortos Kornélia

Récsányi Fruzsina

 

Szilvás Gabriella

5.b

 

6.a

 

 

 

Környezetvédelmi rajzpályázat, LUGOS- régiós

I. hely

II. hely

Veresné

Csortos Kornélia

Boros Klaudia

Fodor Vivien

Fodor Tamara

8.b

8.b3.b

 

 

 

Fiatalok az épített-és a természeti környezet védelméért-rajzverseny

I. hely

Veresné

Csortos Kornélia

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Fodor Vivien

Fodor Tamara

8.b3.b

 

 

 

Fiatalok az épített-és a természeti környezet védelméért-rajzverseny

Különdíj

Veresné

Csortos Kornélia

Kovács Boglárka

Récsányi Emese

7.b8.b

 

 

 

Meseszép mesekép pályázat

Különdíj

Veresné

Csortos Kornélia

Csontos Kinga Napsugár

7.b

Kempingezni jó-rajzverseny

I. hely

 

 

 

Veresné

Csortos Kornélia

László Eszter

5.c

Baleset-és bűnmegelőzés

rajzverseny

I.hely

 

 

 

Veresné

Csortos Kornélia

Turcsányi Dorina

5.b

 

Bendegúz tudásbajnokság

természetismeret -matematika-arany fokozat

 

 

Varga Gabriella

 

Bartáné

Rábaközi Judit

Bakos Dániel

7.a

 

Bendegúz tudásbajnokság

matematika

bronz fokozat

 

 

Nagy Tibor

Csontos Kinga Napsugár

7.b

 

Bendegúz tudásbajnokság

matematika - arany

biológia –

arany fokozat

 

 

Csemányné

Maródi Ildikó

 

Molnár Natasa

Miklósi Róbert

5.b

 

Bendegúz tudásbajnokság

matematika – ezüst fokozat

 

 

Varga Gabriella

Madarasi Gábor

8.c

 

Bendegúz tudásbajnokság

matematika – bronz fokozat

 

 

Nagy Tibor