Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Molnár Amanda

8.b

 

 

 

Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért

III. helyezés

Molnár Imréné

Turcsányi Diána

6.b

 

 

Őseink nyomában honismereti verseny

I.helyezés

 

Molnár Imréné

Fodor Virág

Csontos Kinga Napsugár

6.b

 

 

Őseink nyomában honismereti verseny

III.helyezés

 

Molnár Imréné

Szilágyi Fanni

Valacsai Helga

8.c

 

 

Őseink nyomában honismereti verseny

III.helyezés

 

Viski-Lator Elemér

Csontos Kinga Napsugár

6.b

 

 

 

Bendegúz levelező verseny történelem

Arany fokozat

Molnár Imréné

Csontos Kinga Napsugár

6.b

 

 

 

Bendegúz levelező verseny anyanyelv

Arany fokozat

Molnár Imréné

Karancsi Bence

6.a

 

 

 

Bendegúz levelező anyanyelv

Ezüst fokozat

Balázs Margit

Madarasi Gábor

7.c

 

 

 

Bendegúz levelező verseny anyanyelv

Ezüst fokozat

Haraszti Erzsébet

Turcsányi Diána

6.b

 

 

 

Bendegúz levelező verseny anyanyelv

Arany fokozat

Molnár Imréné

 

 

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Turcsányi Diána

6.b

 

 

 

Bendegúz levelező verseny irodalom

Arany fokozat

Molnár Imréné

Turcsányi Diána

6.b

 

 

 

Bendegúz levelező verseny történelem Ezüst fokozat

Molnár Imréné

Csontos Kinga Napsugár

6.b

 

 

 

Bendegúz Tudásbajnokság történelem

Molnár Imréné

Ágoston Máté

5.a

 

 

 

Fehéret, feketét, tarkát….

Ács Kató mesepályázat különdíj

Molnár Imréné

6. b osztály

 

 

 

 

Zöld jövő környezetvédelmi meseírópályázat

„kiváló mese”

Molnár Imréné

László Csenge

6.b

 

 

 

Olvasni jó!

II. helyezés

Balázs Margit

Sőreg Erika

8.a

 

 

 

Olvasni jó!

II. helyezés

Balázs Margit

Turcsányi Máté

6.b

 

 

 

Olvasni jó!

II.helyezés

Molnár Imréné

Kecskés Helga

8.a

 

 

 

Olvasni jó!

III. helyezés

Balázs Margit

Mile Fruzsina

8.b

 

 

 

Olvasni jó!

III.helyezés

Molnár Imréné

 

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Kiss Boglárka

8.b

 

 

 

Olvasni jó!

III.helyezés

Molnár Imréné

Molnár Amanda

8.b

 

 

 

Olvasni jó!

IV.helyezés

Molnár Imréné

Nagy Izabella

7.a

 

 

 

Olvasni Jó!

IV.helyezés

Balázs Margit

Pozderka Rita

8.a

 

 

 

Olvasni jó!

IV.helyezés

Balázs Margit

Csontos Kinga Napsugár

6.b

 

 

 

Olvasni Jó!

V.helyezés

Molnár Imréné

Kormos Krisztián

6.b

 

 

 

Olvasni jó!

V.helyezés

Molnár Imréné

Huber Dániel

7.b

 

 

 

Olvasni jó!

V.helyezés

Haraszti Erzsébet

Németh Szilvia

6.a

 

 

 

Olvasni jó!

V.helyezés

Balázs Margit

Turcsányi Diána

6.b

 

 

 

Olvasni jó!

VI. helyezés

Molnár Imréné

Fodor Vivien Réka

7.b

 

 

 

Olvasni jó!

VI.helyezés

Haraszti Erzsébet

Imre Antónia

8.c

 

 

 

Olvasni jó!

VI.helyezés

Molnár Imréné

 

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Németh György

8.a

 

 

 

Olvasni jó!

VI.helyezés

Balázs Margit

Kis Lilla Boglárka

8.b

 

 

 

Olvasni jó!

VI.helyezés

Molnár Imréné

Papp Gergely

8.c

 

 

 

Olvasni jó!

VI.helyezés

Molnár Imréné

Radó Sára Eszter

Turcsányi Diána

6.b

 

 

 

I.Országos Társaséneklési verseny

II.helyezés

Vantuch Andrea

Kis Lilla Boglárka

Kiss Boglárka

8.b

 

 

 

I.Országos Társaséneklési verseny

Különdíj

Balázs Margit

Mile Fruzsina

8.b

Bercsényi Napok helyesírásíró verseny

I.helyezés

 

 

 

Molnár Imréné

Gustafik Gergő

7.a

Bercsényi Napok helyesírásíró verseny

II.helyezés

 

 

 

Balázs Margit

László Csenge

6.a

Bercsényi Napok helyesírásíró verseny

IV.helyezés

 

 

 

Balázs Margit

Radó Sára Eszter

6.b

 

 

Bendegúz Nyelvész verseny

I.helyezés

 

Molnár Imréné

Kis Lilla Boglárka

8.b

 

 

 

Gyöngyhalász I.Baptista Ki-mit-tud?

I.helyezés

Balázs Margit

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Csontos Kinga Napsugár

6.b

 

 

 

József Attila Mese-Vers és Novellaíró pályázat

I.helyezés

Molnár Imréné

László Dorottya

8.c

 

 

 

József Attila Mese-Vers és Novellaíró pályázat

III.helyezés

Molnár Imréné

Imre Antónia

8.c

 

 

 

József Attila Mese-Vers és Novellaíró pályázat

Különdíj

Molnár Imréné

László Csenge

6.a

Kölcsey-hét

helyesíró verseny

II.verseny

 

 

 

Balázs Margit

Lőgyi Alexandra

8.a

Kölcsey-hét

helyesíró verseny

I.verseny

 

 

 

Balázs Margit

Kecskés Helga

8.a

Kölcsey hét

helyesíró verseny

III.helyezés

 

 

 

Balázs Margit

Karakas Zsombor

6.a

Kölcsey hét

szavaló verseny

II.helyezés

 

 

 

Balázs Margit

Sőreg Erika

8.a

Kölcsey hét

szavaló verseny

II.helyezés

 

 

 

Balázs Margit

Kiss László

Gustafik Gergő

Jakab János

7.a

Városismereti és Környezetvédelmi verseny

II. helyezés

 

 

 

Viski-Lator Elemér

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Hoppál Renáta

8.c

Bercsényi Napok

„Az én mániám”

I.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

László Dorottya

Imre Antónia

8.c

Bercsényi Napok

„Az én mániám”

III.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Csőke Dorina

8.c

Bercsényi Napok

„Az én mániám”

Különdíj

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

László Dorottya

Imre Antónia

Fodor Virág

Kovács Boglárka

8.c

8.c

6.b

6.b

 

 

 

Fiatalok az épített és természeti környezetért

Különdíj

Veresné Csortos Kornélia

Turcsányi Dorina

 

4.b

 

Húsvét –örök

rajzpályázat

I.helyezés

 

 

Varga Mária

László Eszter

 

4.c

 

Húsvét –örök

rajzpályázat

Különdíj

 

 

Takács Katalin

Balogh Liza Tamara

 

6.a

 

Húsvét –örök

rajzpályázat

I.helyezés

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Vincze Henrietta

6.c

 

Húsvét –örök

rajzpályázat

II.helyezés

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Balogh Liza Tamara

6.a

Én már szeretlek

rajzpályázat

I.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Balogh Liza Tamara

6.a

Így látom a Föld napját

rajzpályázat

 I.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Gustafik Gergő

7.a

Így látom a Föld napját

III.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Csontos Kinga Napsugár

6.b

 

 

 

Közlekedésbiztonság gyerekszemmel rajzpályázat

IV.helyezés

Veresné Csortos Kornélia

László Dorottya

Imre Antónia

Fodor Virág

Kovács Boglárka

8.c

8.c

6.b

6.b

 

 

 

GYÖNGYHALÁSZ

Képzőművészeti verseny

Különdíj

Veresné Csortos Kornélia

Zolnai Enikő

8.a

 

Karácsonyi képeslap

I.helyezés

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Hoppál Renáta

8.c

Bercsényi Napok

„Az én mániám” Baleset és bűnmegelőzés

I.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Konélia

Kada Imre

5.b

Bercsényi Napok

„Az én mániám” Baleset és bűnmegelőzés

II.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Lukács Renátó

5.b

Bercsényi Napok

„Az én mániám” Baleset és bűnmegelőzés

III.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Szilágyi Sándor

Sándor Evelin

6.a

6.a

Bercsényi Napok

„Az én mániám” 1.korcsoport

II.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Németh Szilvia

Csortos Laura

6.a

6.a

Bercsényi Napok

„Az én mániám” 1.korcsoport

III.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Fodor Virág

Kovács Boglárka

Balogh Liza Tamara

6.b

6.b

6.b

Bercsényi Napok

„Az én mániám” 1.korcsoport

Különdíj

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Récsányi Emese

7.b

Bercsényi Napok

„Az én mániám”

2.korcsoport

II.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Hajnal-Papp Nikoletta

Sándor Evelin

8.a

8.a

Bercsényi Napok

„Az én mániám”

3.korcsoport

II.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Bakos Brendon

7.a

 

 

Fizika +

VI.helyezés

 

Csemányné Maródi Ildikó

Karancsi Bence

László Csenge

Képes Gergő

6.a

6.a

6.a

 

 

Matematika kislexikon csapatverseny

IV.helyezés

 

Csemányné Maródi Ildikó

Gustafik Gergő

Varga Zsolt Dominik

Kiss László

7.a

7.a

7.a

 

 

Zöld nyomon-természetismereti vetélkedő

I.helyezés

 

Molnár Natasa

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Szombati Balázs

Návai Márk

Pólyik Róbert

Lakatos Kirill

Bukta Csaba

Bojtok Tamás

Sávai Levente

Deák Dávid

Csoma Richárd

Czakó Balázs

8.b

7.a

8.b

8.b

7.a

8.a

8.b

8.a

7.c

8.c

 

 

Kispályás labdarúgó diákolimpia IV. kcs.

3.hely

 

Nagy Tibor

Tóth András

Poczai Ronald

Antalicz Patrik

Mészáros Ármin

Székely Levente

4.a

4.b

4.c

2.a

2.a

 

 

 

Bozsik Labdarúgó Tanévzáró Fesztivál-Telki

VI.helyezés

Szűcs Gergő

Farkas Adél

Orbán Alexandra

Kada Nikolett

Vadász Vivien

Szilágyi Fanni

8.a

8.a

8.a

8.c

8.c

atlétika 5 próba csapat I.helyezés

 

atlétika 5 próba csapat

I.helyezés

 

Nagy Tibor

Kiss Ferencné

Farkas Adél

8.a

 

 

egyéni összetett 5 próba I.helyezés

Távolugrás III. hely

 

Nagy Tibor

Bukta Csaba

Dobler Benjamin

Deák Dávid

Bojtok Tamás

Szűcs Zoltán

Lakatos Kirill

7.a

8.a

8.a

8.a

8.c

8.b

atlétika 5 próba csapat

I.helyezés

 

atlétika 5 próba csapat

I.helyezés

 

Kiss Ferencné

Nagy Tibor

Gőz Zsanett

Bíró Virág

Nagy Barbara

Sándor Viktória

Ramos Viktória

Papp Réka

5.a

5.b

6.b

6.a

6.b

6.a

atlétika 4 próba csapat

I.helyezés

 

atlétika 4 próba csapat

VI.helyezés

 

Katona Rita

Szikszai Éva

 

 

Tanuló neve

Osztáy

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Deák Dávid

8.a

 

 

kislabdahajítás

I. helyezés

 

Nagy Tibor

Gőz Szabolcs

6.b

 

 

Kislabdahajítás

III.helyezés

 

Szikszai Éva

Gőz Zsanett

5.a

 

 

Kislabdahajítás

IV.helyezés

 

Katona Rita

Ramos Viktória

6.b

 

 

Kislabdahajítás

III.helyezés

 

Szikszai Éva

Kada Dániel

6.c

 

 

600 m futás

II.helyezés

 

Somodi Zsolt

Szilágyi Sándor

6.a

 

 

600 m futás

VI.helyezés

 

Szikszai Éva

Sándor Viktória

6.a

 

 

600 m futás

I.helyezés

 

Szikszai Éva

Farkas Adél

Orbán Alexandra

Kada Nikolett

Vadász Vivien

8.a

8.a

8.a

8.c

 

 

4x600 m váltó

I. helyezés

 

Nagy Tibor

Kiss Ferencné

Deák Dávid

Uhrin Roland

Szűcs Zoltán

Lakatos Kirill

8.a

7.b

8.c

8.b

 

 

4x1000 m váltó

II. helyezés

 

Nagy Tibor

Szikszai Éva

Kiss Ferencné

Farkas Adél,

Orbán Alexandra

Kada Nikoletta,

Takács Dorina

Vadász Vivien

8.a

8.a

8.a

8.a

8.c

 

 

 

ügyességi csapatbajnokság

távolugrás

II.helyezés

 

Nagy Tibor

Kiss Ferencné

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Farkas Adél

Orbán Alexandra

Pozderka Rita

Takács Dorina

Kecskés Helga

8.a

8.a

8.a

8.a

8.a

 

 

ügyességi csapatbajnokság

kislabdahajítás

I. helyezés

 

Nagy Tibor

Farkas Adél,

Orbán Alexandra

Sőreg Erika

Takács Dorina

Vadász Vivien

8.a

8.a

8.a

8.a

8.c

 

 

ügyességi csapatbajnokság

magasugrás

III.helyezés

 

Kiss Ferencné

Sándor Evelin

Sőreg Erika

Lőgyi Alexandra

Kecskés Helga

Pozderka Rita

Tóth Vivien

Mile Fruzsina

Kiss Boglárka

Molnár Amanda

Majzik Vivien

8.a

8.a

8.a

8.a

8.a

8.b

8.b

8.b

8.b

7.a

IV.kcs. Kézilabda

 

Miklós kupa

II. helyezés;

 

Kölcsey kupa

III. helyezés;

 

Diákolimpia

II. helyezés

 

 

 

Kiss Ferencné

Ladányi Dániel

Uhrin Roland

Tóth András

Poczai Ronald

Váradi Csaba

Kormos Krisztián

Szilágyi Sándor

Kada Dániel

Ágoston Máté

Gábor Szabó László

Turcsányi Máté

Miklósi Róbert

Arany Róbert

Kollár Imre

Gőz Szabolcs

6.a

7.b

4.a

4.b

6.a

7.b

6.a

6.c

6.a

6.a

6.b

4.b

6.a

5.a

6.b

III. korcsoportos fiú kézilabda csapat

 

Miklós kupa

II. helyezés

 

Kölcsey Kupa

III. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

Diákolimpiai

megyei elődöntő

III. helyezés

 

 

Somodi Zsolt

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Deák Dávid

Uhrin Roland

Kenyeres Attila

Szűcs Zoltán

Czakó Balázs

Kovács Dávid

Csoma Richárd

Czikó László

Karancsi Bence

Bukta Csaba

Varga Zsolt Dominik

Bozsik Martin

Gustafik Gergő

Bábella Balázs

Péter Gergő

8.a

7.b

8.a

8.c

8.c

8.c

7.c

7.b

6.a

7.a

7.a

7.a

7.a

8.c

7.a

IV. korcsoportos fiú kézilabda csapat

 

Miklós kupa

II. helyezés

 

Diákolimpiai megyei elődöntő

II. helyezés

 

Kölcsey Kupa

I. helyezés

 

 

Diákolimpiai megyei döntő

III.helyezés

 

Somodi Zsolt

Orbán Lili

4.b

Mesemondó verseny

I.helyezés

 

 

 

Varga Mária

Puporka Petra Virág

2.a

Mesemondó verseny

Különdíj

 

 

 

Polgár Béláné

Csőke Zsófia

1.b

Kölcsey napok versmondó verseny

I.helyezés

 

 

 

Körmöndiné Giricz Irma

Bozsó Boglárka

4.a

Kölcsey napok versmondó verseny

I.helyezés

 

 

 

Görömbei Zoltánné

 

 

Tanuló neve

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Csernei Zsombor

2.b

Kölcsey napok versmondó verseny

II.helyezés

 

 

 

H.Tóthné Nagy Katalin

Orbán Lili

4.b

Kölcsey napok

versmondó verseny

II.helyezés

 

 

 

Varga Mária

Barócsi Bianka

1.b

Kölcsey napok versmondó verseny

III.helyezés