Tanuló neve

 

Osztály

VERSENY MEGNEVEZÉSE

 

Felkészítő

nevelő neve:

Városi

(1-6. hely.)

Területi

(1-6.hely.)

Megyei

(1-6.hely.)

Országos

1-6.hely.)

Deák Gergő

 

 

 

Czeglédi Zétény

 

2.a

 

 

2.a

 

 

Suli-Hód levelező verseny-Matematika

V. helyezés

 

Suli-Hód levelező verseny-Matematika

VI. helyezés

 

Görömbei Nóra

Papp Petra Gréta

 

3.a

 

 

 

Bendegúz levelező verseny-Magyar

arany fokozat

 

Görömbei Zoltánné

Lukács Krisztina

 

3.a

 

 

 

Bendegúz levelező verseny-Természetismeret

arany fokozat

 

Görömbei Zoltánné

Rékasi Kristóf

3.a

 

 

Bendegúz levelező verseny-Matematika

arany fokozat

 

Görömbei Zoltánné

Czikora Mária Elizabet

3.a

 

 

Bendegúz levelező verseny- Matematika

bronz fokozat

 

Görömbei Zoltánné

Suki József

3.a

 

 

Bendegúz levelező verseny-Matematika

 ezüst fokozat

 

Görömbei Zoltánné

Miklósi Róbert

Bischof Zsolt

3.b

3.b

 

 

Bendegúz levelező verseny-Matematika

arany fokozat

 

Varga Mária

Bischof Zsolt

3.b

 

 

Bendegúz levelező verseny-Anyanyelv

arany fokozat

 

Varga Mária

Miklósi Róbert

3.b

 

 

Jonatán levelező verseny-Szövegértés

kiváló mester fokozat

 

Varga Mária

Pató Milán

4.a

 

 

Suli-Hód levelező verseny-Matematika

II. helyezés

 

Máté Krisztina

Szabó Tamara

4.a

 

 

Suli-Hód levelező verseny-Magyar

VI. helyezés

 

R.Tóthné Szávó Enikő

Földvári Alexa

Fű Tamara Sára

4.b

 

 

Bendegúz levelező verseny- Anyanyelv

arany fokozat

 

Körmöndiné

Giricz irma

Lukács Krisztina

3.a

Mesemondó verseny

II. helyezett

 

 

 

Görömbei Zoltánné

Czeglédi Zétény

2.a

Mesemondó verseny

III. helyezett

 

 

 

Görömbei Nóra

Golyha Dávid

4.b

Hunyadi napok

Mátyás tudósai

II. helyezett

 

 

 

Körmöndiné

Giricz Irma

Csikós Kenza

Futó Sára

Pomázi Lilla

Gelei Dzsenifer

4.b4.b

4.a

4.a

Hunyadi napok

Angol nyelvű mesevetélkedő I.helyezett

 

 

 

Négyesi Tímea

Bischof Zsolt

Miklósi Róbert

Turcsányi Dorina

Poczai Ronald

3.b

3.b

3.b

3.b

Hunyadi napok

Angol nyelvű mesevetélkedő IV.helyezett

 

 

 

Négyesi Tímea

László Eszter

3.c

Kölcsey hét

Versmondó verseny I.helyezés

 

 

 

Takács Katalin

Antal Dorina

1.a

Kölcsey hét

Versmondó verseny II.helyezés

 

 

 

Polgár Béláné

Pál Petra

2.b

Kölcsey hét

Versmondó verseny III.helyezés

 

 

 

Fejszésné

Hegedűs Brigitta

Csikós Kenza

4.b

Kölcsey hét

Versmondó verseny Különdíj

 

 

 

Körmöndiné

Giricz Irma

Futó Sára

4.b

Kölcsey hét

Versillusztráló pályázat

II.helyezés

 

 

 

Körmöndiné

Giricz Irma

Futó Sára

4.b

Kölcsey hét

Versíró- illusztráló pályázat

I.helyezés

 

 

 

Körmöndiné

Giricz Irma

Farkas Regina

Bischof Zsolt

3.b

Kölcsey hét

Versíró- illusztráló pályázat

Különdíj

 

 

 

Varga Mária

Papp Petra Gréta

3.a

 

 

Bendegúz Tudásbajnokság-Magyar

II. helyezezés

 

Görömbei Zoltánné

Szombati Balázs

8.b

 

 

 

Olvasni jó!

VI. helyezés

Molnár Imréné

Mile Fruzsina

7.b

 

 

 

Arany János

magyar verseny

VI: helyezés

Molnár Imréné

László Csenge

5.a

 

 

Helyesírási verseny

I. helyezés

 

Balázs Margit

Imre Antónia

7.c

 

 

Helyesírási verseny

I.helyezés

 

Molnár Imréné

Gustafik Gergő

6.a

Bercsényi Napok

helyesíró verseny

I.helyezés

 

 

 

Balázs Margit

Mile Fruzsina

7.b

Bercsényi Napok

helyesíró verseny

II.helyezés

 

 

 

Molnár Imréné

Madarasi Gábor

Lipák Balázs

Major Boglárka

6.c

5.c

8.c

Bercsényi Napok

helyesíró verseny

III.helyezés

 

 

 

Haraszti Erzsébet

Boros Klaudia

6.b

Hunyadi Napok „Mátyás legkiválóbb apródjai”

 I.helyezés

 

 

 

Viski-Lator Elemér

Kecskés Helga

7.a

Hunyadi Napok „Mátyás legkiválóbb apródjai”

 II.helyezés

 

 

 

Viski-Lator Elemér

Sőreg Erika

7.a

Hunyadi Napok

szépkiejtési III.hely

 

 

 

Boros Éva

Hajnal-Papp Boglárka

Kada Nikolett

Sándor Evelin

7.a

Városismereti és környezetvédelmi vetélkedő

VI. helyezés

 

 

 

Viski-Lator Elemér

Bakos Alexandra

8.a

 

 

 

Olvasni jó!

I.helyezés

Haraszti Erzsébet

Líbor Daniella

Ponyokai Viktória

Kiss Boglárka

8.b

7.b

7.b

 

 

 

Olvasni jó!

II.helyezés

Molnár Imréné

Antalicz Zoltán

8.b

 

 

 

Olvasni jó!

III.helyezés

Molnár Imréné

Kormos Liliána

8.b

 

 

 

Olvasni jó!

IV.helyezés

Molnár Imréné

Fodor Soma

László Dorottya

8.b

7.c

 

 

 

Olvasni jó!

V.helyezés

Molnár Imréné

Németh György

7.a

 

 

 

Jonatán Könyvmolyképző ezüst fokozat

Balázs Margit

Madarasi Gábor

6.c

 

 

 

Bendegúz levelezős verseny- Anyanyelv

ezüst fokozat

Haraszti Erzsébet

Csontos Kinga Napsugár

5.b

 

 

 

Bendegúz levelezős verseny- Anyanyelv

arany fokozat

Molnár Imréné

Zsigmond Gabriella

8.b

 

 

 

Az én mesém

különdíj

Molnár Imréné

Nagy Izabella

Csontos Kinga Napsugár

6.a

5.b

 

 

 

Jonatán Könyvmolyképző

arany fokozat

Molnár Imréné

Hoppál Kitti

Pomázi Kinga

Madarasi Gábor

6.b

6.b

6.c

 

 

 

Jonatán Könyvmolyképző

arany fokozat

Haraszti Erzsébet

Csontos Kinga Napsugár

5.b

 

 

 

Nemzetközi Tündérszó

Meseíró pályázat

I.helyezés

Molnár Imréné

Csongrádi Dóra

László Dorottya

5.b

7.c

 

 

 

Meseszép mesekép

I.helyezés

Molnár Imréné

Csontos Kinga Napsugár

Imre Antónia

5.b

7.c

 

 

 

Meseszép mesekép

II. helyezés

Molnár Imréné

Hoppál Tímea

5.b

 

 

 

Meseszép mesekép

III.helyezés

Molnár Imréné

Radó Sára

Kiss Boglárka

5.b

7.b

 

 

 

Meseszép mesekép

különdíj

Molnár Imréné

Molnár Amanda

Mile Fruzsina

Ponyokai Viktória

7.b

7.b

7.b

Bercsényi Napok

A Gyűrűk Ura

III. helyezés

 

 

 

Molnár Imréné

Csernei Csaba

5.a

Egyéni talajtorna

III. helyezés

 

 

 

Szikszai Éva

Szilágyi Sándor

5.a

Egyéni:talaj torna, gyűrű gyakorlat szekrényugrás

III. helyezett

Összetett II. helyezett

 

 

 

Szikszai Éva

Ladányi Dániel

5.a

Egyéni szekr. ugrás

 II. helyezés

Összetett III. helyezés

 

 

 

Szikszai Éva

Sándor Viktória

5.a

Egyéni: talajtorna, gerendagyakorlat. szekrényugrás I.helyezés

Összetett I. helyezés

 

 

 

Szikszai Éva

Majzik Tímea

5.a

Egyéni: talajgyakorlat, szekrényugrás

III. helyezés

 

 

 

Szikszai Éva

Majzik Vivien

6.a

Egyéni: talajgyakorlat, szekrényugrás

II. helyezés; gerendagyakorlat

III. helyezés

Összetett II. helyezés

 

 

 

Katona Rita Mónika

Bukta Csaba

6.a

Egyéni gyűrűgyakorlat, szekrényugrás

 I. helyezés

 

 

 

Katona Rita Mónika

Varga Dominik

6.a

Egyéni talajtorna, I.helyezés szekrényugrás

II. helyezés;

Összetett I.helyezés

 

 

 

Katona Rita Mónika

Dobler Benjamin

7.a

Egyéni:talaj torna,

I.helyezés

gyűrű gyakorlat

III.helyezett

szekrényugrás

I. helyezett

Összetett I. helyezett

 

 

 

Nagy Tibor

Kenyeres Attila

7.a

Egyéni talajgyakorlat

 III. helyezés

 

 

 

Nagy Tibor

Deák Dávid

7.a

Szekrényugrás II.helyezés

 

 

 

Nagy Tibor

Farkas Adél

7.a

Egyéni: talajgyakorlat, szekrényugrás

II. helyezés

gerendagyakorlat

III.helyezés

Összetett

II.helyezés

 

 

 

Nagy Tibor

Orbán Alexandra

7.a

Egyéni: talajgyakorlat, szekrényugrás

II. helyezés; gerendagyakorlat

III. helyezés

Összetett II. helyezés

 

 

 

Nagy Tibor

Túri Ferenc

8.a

Egyéni talajgyakorlat

II.helyezés;

gyűrűgyakorlat

I.helyezés;

szekrényugrás

III.helyezés;

Összetett

II.helyezés

 

 

 

Somodi Zsolt

Kenyeres Gergő

8.a

Egyéni talajgyakorlat

II.helyezés;

gyűrűgyakorlat

II.helyezés;

szekrényugrás

III.helyezés;

Összetett

III.helyezés

 

 

 

Somodi Zsolt

Bakos Alexandra

8.a

Egyéni:szekrényugrás

III.helyezés;

gerendagyakorlat

I.helyezés

 

 

 

Somodi Zsolt

Nagy Barbara

8.a

Egyéni talajgyakorlat

III.helyezés;

gerendagyakorlat

II.helyezés;

szekrényugrás

I.helyezés;

Összetett

III.helyezés

 

 

 

Somodi Zsolt

Bíró Virág

5.b

Egyéni gerendaugrás

III.helyezés

 

 

 

Katona Rita Mónika

Fodor Virág

8.a

Egyéni talajgyakorlat

II.helyezés;

gerendagyakorlat

II.helyezés;

 

 

 

Katona Rita Mónika

Góman Erik

5.b

Egyéni

gyűrűgyakorlat

II.helyezés;

 

 

 

Katona Rita Mónika

Göblyös Barbara

6.b

Egyéni:

gerendagyakorlat

I.helyezés;

szekrényugrás

III.helyezés;

Összetett

I.helyezés

 

 

 

Szikszai Éva

Schulcz Anna

6.b

Egyéni

szekrényugrás

I.helyezés;

 

 

 

Szikszai Éva

Fodor Vivien

6.b

Egyéni talajgyakorlat

III.helyezés

 

 

 

Szikszai Éva

Gazdag Viktor

6.c

Egyéni:gyűrűgyakorlat

I.helyezés;

szekrényugrás

III.helyezés;

Összetett

II.helyezés

 

 

 

Katona Rita Mónika

Csoma Richárd

6.c

Egyéni szekrényugrás

III.helyezett;

Összetett

III.helyezett

 

 

 

Katona Rita Mónika

Gelei Norbert

7.c

Egyéni talajgyakorlat

II.helyezés;

gyűrűgyakorlat

II.helyezés;

 

 

 

Kiss Ferencné

Turcsányi Gábor

5.b

Egyéni:talajgyakorlat

III.helyezés;

szekrényugrás

I.helyezés

 

 

 

Szikszai Éva

Gelei Dzsenifer

4.a

Egyéni:

gerendagyakorlat

II.helyezés;

szekrényugrás

III.helyezés;

talajgyakorlat

III.helyezés

Összetett

III.helyezés

 

 

 

Katona Rita Mónika

Farkas Adél

Orbán Alexandra

Kecskés Helga

Sándor Viktória

Ramos Viktória

7.a

7.a

7.a

5.a

5.c

III.korcsoport

4 próba csapatverseny

I.helyezés

 

Egyéni összetett

I.helyezett

 

Nagy Tibor

Szikszai Éva

Bukta Csaba

Kóródi Dávid

Bojtok Tamás

Kenyeres Attila

Csoma Richárd

Uhrin Roland

6.a

6.a

7.a

7.a6.c

6.b

III.korcsoport

4 próba csapatverseny I.helyezés

 

Egyéni összetett

I.helyezés

 

III.korcsoport

4 próba csapatverseny

I.helyezés

 

Katona Rita

Nagy Tibor

Szikszai Éva

Kóródi Dávid

6.a

 

 

Kislabda hajítás

III.helyezés

 

Katona Rita Mónika

Fodor Soma

Deák Dávid

Antalicz Zoltán

Dobler Benjamin

Gelei Norbert

Barta Márk

8.b

7.a

8.b

7.a

7.c

8.a

IV.korcsoport

5 próba csapatverseny

I.helyezés

 

IV.korcsoport

5 próba csapatverseny

V.helyezés

 

Nagy Tibor

Szikszai Éva

Kiss Ferencné

Somodi Zsolt

Kada Nikolett

Takács Dorina

Vadász Vivien

Molnár Krisztina

Lólé Regina

7.a

7.a

7.c

8.b

7.c

IV. korcsoport

5 próba csapatverseny

I.helyezés

 

 

 

Nagy Tibor

Kiss Ferencné

Szikszai Éva

Vadász Vivien

7.c

 

 

1500 m-es síkfutás

III.helyezés

 

Kiss Ferencné

Deák Dávid

Dobler Benjamin

Gelei Norbert

Fodor Soma

7.a

7.a

7.c

 8.b

 

 

4x1000 m-es váltófutás

I.helyezés

 

Nagy Tibor

Szikszai Éva

Kiss Ferencné

Deák Dávid

Somodi Miklós

Stahl György

Fekete Péter

Fodor Soma

7.a

8.c

8.b

8.b

8.b

 

 

 

Magasugró csapatbajnokság

III.helyezés

 

Távolugrás

csapatbajnokság

III.helyezés

 

Szikszai Éva

 

Nagy Tibor

Bíró Virág

Futó Sára

Gelei Dzsenifer

Gőz Zsanett

Kovács Lilla

Szilvás Gabriella

5.b

4.b

4.a

4.a

4.b

4.a

Atlétika

4 próba csapatverseny

I.helyezés

 

4 próba csapatverseny

III.helyezés

 

Katona Rita

Antalicz Patrik

Budai Richárd

Csongrádi Gábor Dávid

Bakos Dávid

Puporka Milán

Gábor Szabó László

3.c

4.a

4.a

4.a

4.a

4.a

Atlétika

4 próba csapatverseny

I.helyezés

 

Atlétika

4 próba csapatverseny

 

VI.helyezés

 

Katona Rita

Antalicz Patrik

Budai Richárd

Csongrádi Gábor Dávid

Bakos Dávid

Puporka Milán

Gábor Szabó László

3.c

4.a

4.a

4.a

4.a

4.a

Atlétika

4 próba csapatverseny

I.helyezés

 

Atlétika

4 próba csapatverseny

 

VI.helyezés

 

Katona Rita

Farkas Adél

7.a

 

 

Távolugrás

 

I.helyezés

 

Nagy Tibor

Bukta Csaba

Kóródi Dávid

Bojtok Tamás

Stahl György

Fekete Péter

Návai Attila

Kovács Dávid

Lakatos Kirill Zolta

Barta Márk

6.a

6.a

7.a

8.b

8.b

7.a

7.c

7.b

8.a

Labdarúgás

IV. korcsoport

Kölcsey kupa

I.helyezés

Labdarúgás

IV. korcsoport

Kölcsey kupa

II.helyezés

 

 

Nagy Tibor

Szűcs Márton

Szűcs Bence

Tóth András

Puporka Milán

Pásztor Gergő

Ágoston Máté

4.b

4.b

3.a

4.a

4.a

4.a

 

 

 

Bozsik intézményi utánpótlás Torna

II. helyezés

Szűcs Gergely

Nagy Tibor

Kecskés Helga

Takács Dorina

Sőreg Erika

Pozderka Rita

Sándor Evelin

Pásztor Szabina

Tóth Vivien

Kiss Boglárka

Nagy Barbara

Rúder Kitti

Mile Fruzsina

7.a

7.a

7.a

7.a

7.b

7.b

7.b

7.b

8.a

8.a

7.b

IV.korcsoport

Miklós kupa

Lány kézilabda

I.helyezés

 

 

 

Kiss Ferencné

Kecskés Helga

Török Réka

Majzik Vivien

Sándor Viktória

Papp Réka

Wetzler Erzsébet

Kiss Boglárka

Pozderka Rita

Mile Fruzsina

7.a

6.a6.a

5.a

5.a

5.a

7.b

7.a

7.a

III.korcsoport

Miklós kupa

Lány kézilabda

II.helyezés

 

 

 

Kiss Ferencné

Kecskés Helga

Takács Dorina

Sőreg Erika

Pozderka Rita

Sándor Evelin

Pásztor Szabina

Tóth Vivien

Kiss Boglárka

Nagy Barbara

Rúder Kitti

Mile Fruzsina

7.a

7.a

7.a

7.a

7.b

7.b

7.b

7.b

8.a

8.a

7.b

 

 

 

 

Diákolimpia IV.korcsoport

lány kézilabda

II.helyezés

 

 

Kiss Ferencné

Kecskés Helga

Török Réka

Majzik Vivien

Sándor Viktória

Papp Réka

Wetzler Erzsébet

Kiss Boglárka

Pozderka Rita

Mile Fruzsina

7.a

6.a6.a

5.a

5.a

5.a

7.b

7.a

7.a

 

Diákolimpia III.korcsoport

lány kézilabda

III.helyezés

 

 

Kiss Ferencné

Deák Dávid

Túri Ferenc

Barta Márk

Balogh Attila

Kenyeres Gergő

Sávai Levente

Fekete Péter

Tóvizi Norbert

Kalmár Gergő

Bukta Csaba

Juhász Zsombor

Lakatos Kirill

Uhrin Roland

Kenyeres Attila

7.a

8.a

8.a

8.a

8.a

7.b

8.b

8.a

8.a

6.a

8.a

7.b

6.b

7.a

IV.korcsoport

Miklós kupa

Fiú kézilabda

II.helyezés

 

IV.korcsoport

Megyei Döntő

Fiú kézilabda

II.helyezés

Országos elődöntő Selejtező

II.helyezés

Somodi Zsolt

Bukta Csaba

Kóródi Dávid

Uhrin Roland

Czikó László

Kenyeres Attila

Csoma Richárd

Kormos Krisztián

Bozsik Martin

Péter Gergő

Gustafik Gergő

Kiss László

Kada Dániel

Karancsi Bence

Varga Zsolt Dominik

6.a

6.a

6.b

6.b

7.a

6.c

5.b

6.a

6.a

6.a

6.a

5.c

5.a

6.a

III.korcsoport

Miklós kupa

Fiú kézilabda

I.helyezés

 

III.korcsoport

Megyei Döntő

Fiú kézilabda

II.helyezés

 

Somodi Zsolt

 

 

 

 

Diákolimpia III.korcsoport

fiú kézilabda

II.helyezés

 

Somodi Zsolt

 

 

 

 

Diákolimpia IV.korcsoport

fiú kézilabda

II.helyezés

 

Somodi Zsolt

Radó Sára

5.b

 

 

 

Hermann Ottó

verseny

VI. helyezés

Dr. Radóné Petrik Anita

Csontos Kinga Napsugár

5.b

 

 

Tudásbajnokság természetismereti verseny

II.helyezés

 

Csemányné Maródi Ildikó

Vadász Vivien

Bódi Kitt

Győri Szandra

Szilágyi Fanni

Fehér Bettina

7.c

 

Elsősegélynyújtó verseny

II.helyezés

 

 

Károlyfiné Szászi Anita

Gustafik Gergő

Bakos Brendon

Varga Zsolt

6.a

 

 

 

Tisza Tavi

Ki-mit-Tud?

Különdíj

Molnár Natasa

Szilágyi Fanni

7.c

Bercsényi Napok

matematika verseny

II.helyezés

 

 

 

Bana Lajosné

Hoppál Renáta

7.c

 

Mi karácsonyunk- rajzpályázat

III.helyezés

 

 

Veresné Csortos Kornélia

László Dorottya

Imre Antónia

Récsányi Emese

7.c

7.c

6.b

 

 

 

Fiatalok Épített és természeti környezetért

Különdíj

Veresné Csortos Kornélia

Túri Ferenc

Kenyeres Gergő

8.a

 

 

Víz napja makett készítő

V.helyezés

 

Veresné Csortos Kornélia

Balog Liza Tamara

 

5.a

 

 

Húsvéti plakátkészítő verseny

I.helyezés

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Futó Sára

4.b

 

Húsvéti plakátkészítő verseny

III.helyezés

 

 

Körmöndiné Giricz Irma

Kovács Adrienn

7.b

Hunyadi napok rajzverseny

Különdíj

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Fodor Vivien Réka

Kovács Boglárka

6.b

5.b

 

 

Magyarország védett állatai-makett készítés

III.helyezés

 

Veresné Csortos Kornélia

Sándor Evelin

7.a

Föld Napja

I.helyezés

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia

Hajnal-Papp Nikoletta

7.a

Föld napja

Különdíj

 

 

 

Veresné Csortos Kornélia