Kölcsey Futás - Európai Diáksport Napja 2019

2019. szeptember 28., 15:14

Immár 8. alkalommal rendeztük meg iskolánkban a Kölcsey Futást, mellyel egyben az Európai Diáksport Napjához is csatlakoztunk.

Szeptember 27-én, kellemes időben és jó hangulatban versenyzett a környező utcákban futva, mind a 8 évfolyam. A felsősök teljesítették az Európai Diáksport által meghirdetett távot, vagyis a 2019 m lefutását is. Köszönettel tartozunk a polgárőrségnek, akik biztosították a helyszínt, illetve a rendőrségnek, akik a futók előtt autóval haladva, minden futamot felvezettek!
Minden futó a születési évenkénti futamában indult és külön éremmel értékeltük a fiúkat és a lányokat, melyet Görömbei Zoltán igazgató úr adott át! Az első helyezettek labdát is kaptak!

A diákjaink számára ismét különleges élményt jelentett ez a nap!

                                                                                                          Nagy Tibor

Eredmények- alsó tagozat:

2012- 2013

500 m

 Fiúk

1. Babella Attila (2. a)

2. Mozsár Erik (1. a)

3. Fejes Áron (1. c)

 Lányok

 1. Kara Lili (1. b)

 2. Nemes Fanni Zorka (1. a)

 3. Somodi Dóra Hanna (1.a)

 

2011

 500 m

 Fiúk

1. Tóth Gergő (2. b)

2. Murányi Dávid (2. a)

3. Herczig Hunor (2. b)

Lányok

1. Tamási Zorka (2. b)

2. Kontos Léna ( 2. a)

3. Pál Réka (2. b)

 

 2010

500m

 Fiúk

1. Tamási Zalán (4. a)

2. Tuka Ákos (4. b)

3. Tóth Zétény (3. b)

Lányok

1. Uhrin Gréta(4. b)

2. Erdei Lili (4.a)

 3. Fejes Réka (4. b)

 

2009

800 m

 Fiúk

1. Borbély Ákos (5. b)

2. Rózant Ferenc (4. a)

3. Szalóki Árpád (5. b)

Lányok  

1. Varga Alexandra (5. a)

1. Pató Angéla (5. a)

2. Nagy Melissza (5. a)

3. Básty Lili (4. a)

Eredmények- felső tagozat:

2008

800 m

 Fiúk

1. Lőgyi Imre (5. a)

2. Varga Alex (5. a)

3. Péter Dániel (6. b)

 Lányok

1. Ramos Bianka (6.a)

2. Herczig Léna (5. b)  

3. Balázs Emese (5. b)

2007

 800 m

Fiúk

1. Székely Levente (7.a)

2. Pozderka Zoltán (6.a)

2. Gerőcs Vendel (6. b)

3. Rupa János (7. a)

 Lányok

1.Orbán Regina (6. b)

2. Ferenczik Viktória (7. b)

3. Zsákai Mercédesz (7. b)

2006

2019 m

Fiúk

1. Mendler Márk (7. c)

2. Bekker Bence (7. a)

3. Kovács Sándor (7. a)

 Lányok

1. Váradi Hanna (7. a)

2. Váradi Bianka (7. a)

3. Antal Dorina (7.a)

2005

 2019 m

 Fiúk

1. Suki Elemér (8. a)

2. Suki Norbert (7. c)

3. Deák Gergő (8. a)

Lányok

1. Mikle Hédi (8. b)

2. Sándor Brigitta (7. a)

3. Kis Tünde (7.c)

 Elért eredményeikhez gratulálunk!

Kölcsey Futás - Európai Diáksport Napja 2019