"Jó tanuló, jó sportoló" 2016

2016. december 19., 08:04
„Jó tanuló, jó sportoló”
2016
Díjátadó az Ipolyi Arnold Kulturális központban

 

Városunkban hosszú évek óta kedves hagyomány a „Jó tanuló, jó sportoló” díj meghirdetése és ünnepélyes átadása. Ebben az évben december 13-án került megrendezésre ez az esemény, ahol a díjakat Markót Imre, a városunk polgármestere  adta át. Büszkék vagyunk rá, hogy az iskolánk tanulói közül az elmúlt évben négyen érdemelték ki ezt a szép kitüntetést. Csak az egészen kiválóak kaphatják meg ezt az elismerést, mert feltétel min. 4,8 tanulmányi átlag és a sport területén legalább megyei szintű verseny esetén, a dobogós helyezés.

Jó tanuló, jó sportoló:

Uhrin Roland, Kormos Krisztián, Karancsi Bence és Gustafik Gergő!

Emellett még iskolánk 31 tanulója a Jó sportoló díjat vehette át!

Gratulálunk nekik!

"Jó tanuló, jó sportoló" 2016